Дрогобич - Львів: карта дій для розвитку громади

Дрогобич - Львів: карта дій для розвитку громади

23 січня 2018 року відбудеться публічне обговорення про важливість аналітичної роботи з громадою, методи її активізації та процес напрацювання Стратегії розвитку із громадськістю.

 

В рамках проекту «План дій для розвитку громади», який реалізовує Інститут міста (Львів) за підтримки Посольства Великої Британії та у співпраці із Громадянська мережа ОПОРА було напрацьовано дорожню карту із сталого розвитку громад. 

Детальніше про проект: goo.gl/iemrG8

Колеги з Drohobych City Institute/ Інститут міста Дрогобича будуть розповідати про важливі досягнення у сфері залучення громадськості до прийняття рішень та актуальні проекти, які будуть впливати на зміни у Дрогобичі 2018.

СПІЛЬНО з усіма учасниками обговорення зможемо НАПРАЦЮВАТИ ідеї та рекомендації щодо нової стратегії розвитку Дрогобича.

Впевнені, що спільний досвід та постійна комунікація стане проривним важелем для змін!

Очікуємо, що ініційоване обговорення/дискусія стане якісною платформою для обміну думками між громадськими організаціями, активістами, представниками влади, експертами у сфері розвитку громадянського суспільства та мешканцями міста. 

ПОДІЯ ВІДКРИТА, усі зацікавлені мають можливість долучитися до обговорення!

* Захід відбувається за підтримки Drohobych City Institute/ Інститут міста Дрогобича та Дрогобицька міська рада 

P.S. 
Команда проекту планує презентувати дорожню карту у різних містах України та поділитися досвідом набутим під час створення та реалізації проекту у громаді Сихова міста Львова.

Час проведення: 23 січня 2018 року, 18:30 - 20:30 год.

Місце проведення: зал засідань каб.31 “Світлиця”, площа Ринок,1, Дрогобич.

© 2013-2021 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.