Досвід Великої війни

Досвід Великої війни

Центрі міської історії запрошує дослідників до участі у воркшопі "Міський досвід Великої війни у Східній Європі", який відбудеться 23-25 червня 2016 р. у Львові.

Мета цього воркшопу – зібрати дослідників з різних країн та дисциплін, які разом вивчатимуть складну історію Східного фронту. Основний об’єкт вивчення – великі та маленькі міста Східної Європи, де рух фронту та розмиті кордони імперій постійно впливали на повсякдення міст, встановлювали нові правила і порядки для їх мешканців та творили живий, динамічний простір для міжкультурних зустрічей, запозичень і взаємодій. Воркшоп робить особливий наголос на вивченні міст і містечок Східної Європи. Це передбачає широкі питання дослідження міського простору часів війни, зокрема ті, які виходять за вузькі національні рамки та використовують транснаціональні і глобальні методи.

Воркшоп зосереджується на трьох основних темах:

  • Зустрічі і взаємодії між військовими та цивільним населенням, місцевими мешканцями та військовополоненими, біженцями, а також різними суспільними і національними групами, містом і селом тощо.
  • Переміщення людей, ідей, культур та товарів на домашньому фронті, між тилом і полем бою у межах та поза межами офіційних кордонів імперій, держав тощо.
  • Трансформація міського простору та ландшафту.

Терміни подачі:

11 квітня 2016 р. – для заявок
31 травня 2016 р. – для статей

Надсилайте заявки на адресу: conferences@lvivcenter.org з темою "The Great War Workshop".

Хто може бути учасником:

Запрошуємо дослідників з різних дисциплін, у тому числі історії, антропології, географії, дослідження миру та конфліктів, літератури, театрального мистецтва, медійних студій та суміжних дисциплін. Зокрема запрошуємо до подачі заявок аспірантів і молодих дослідників зі Східної Європи.

Робоча мова воркшопу – англійська.

Вартість програми:

Організатори сплачують вартість проживання та харчування у Львові, а також екскурсію. На відшкодування транспортних витрат фінансування обмежене. Тому просимо зазначити, чи потрібна вам фінансова підтримка, та за можливості, звертайтеся за додатковими коштами до інституцій, які Вас делегують.

Деталі воркшопу за посиланням

Організатори:

Центр міської історії (Львів, Україна);
Центр польських та європейських студій Національного університету "Києво-Могилянська академія" (Київ, Україна);
Університет Вікторії (Вікторія, Канада).

© 2013-2021 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.