Дні модернізму у Ратуші

Дні модернізму у Ратуші

З 25 до 29 серпня 2015 р. відбудуться "Дні модернізму у Ратуші: архітектура, урбаністичні візії, спадщина", які продовжують серію просвітницьких проектів Центру міської історії. 

Лектори з Амстердаму, Києва, Львова, Москви та Нью-Йорка розповідатимуть про містобудування у ХХ столітті, а також демонструватимуть найкращі світові зразки переосмислення модерністської спадщини. Одним зі завдань "Днів модернізму у Ратуші" є спроба спровокувати та надихнути відвідувачів по-новому подивитися на так звані "депресивні райони" міст, побачити там перспективу та простір для творення.
Програму можна завантажити тут.

Усі події відбуватимуться у приміщенні ресторану "Ратуша" (площа Ринок, 1).
Початок усіх подій – о 19.00.
Вхід – вільний.

Відкриті лекції триватимуть паралельно із Міжнародною літньою архітектурною школою "Новий Львів", яку організовують Центр міської історії (Львів) та Московська архітектурна школа МАРШ (незалежна школа, що тісно співпрацює з London Metropolitan University).
На завершення "Днів модернізму у Ратуші" (субота, 29 серпня) студенти з України, Польщі, Росії, Німеччини та Словаччини презентують проект "Новий Львів на Новому Львові", у якому запропонують способи відновлення та сталого розвитку цієї дільниці.
 

© 2013-2023 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.