Digital Cultures Lviv // Living Archives

17 жовтня 2019 року відбудеться Перша міжнародна конференція Digital Cultures Lviv!

Започаткована польським Інститутом Адама Міцкевича / Instytut Adama Mickiewicza у 2017 році конференція Digital Cultures є міжнародною платформою для зустрічей митців і менеджерів культури. Програма міждисциплінарних дискусій і презентацій побудована навколо чотирьох основних царин: комп'ютерні ігри, іммерсивний сторітелінг, цифрові архіви і сучасна музейна наука.

Цього року 17 жовтня конференція вперше відбудеться у Львові і буде супроводжуватися показами домашнього кіно, майстернями з експертами для митців й інституцій, VR-шоу й аудіовізуальними інсталяціями, що проходитимуть з 15 до 19 жовтня. 

Лейтмотивом цьогорічної конференції є "живі архіви". Архіви набувають гнучкої форми, а користувачі отримують необмежений доступ до їхніх резервів. У процеси, пов'язані з накопиченням і перетворенням архівів, впроваджуються алгоритми на основі штучного інтелекту. То чи можна відкриті цифрові бази й надалі називати їх архівами?

На конференції DIGITAL CULTURES LVIV спробуємо розібратись у специфіці цих змін, їхніх перевагах і загрозах, а також поміркуємо, як ефективно використовувати явища, що виникають внаслідок цих процесів, для популяризації культурної спадщини і залучення широкої громадськості. Під час заходу будуть представлені сучасні цифрові проєкти, створені на базі архівних матеріалів, як текстових, так і візуальних, порушені питання диґіталізації і підтримки цифрового захисту культурного надбання.

Участь у конференції − безкоштовна.
Обов'язкова реєстрація (дедлайн - 10 жовтня)

Деталі і програма на сторінці Центру міської історії: http://www.lvivcenter.org/uk/conferences/conferences/3272-19-10-17-digital-cultures/

Ініціатором і організатором конференції є Instytut Adama Mickiewicza

Співорганізатори конференції:
Центр міської історії
Мистецьке об’єднання НУРТ / Art association NURT

Партнери конференції:
New Amsterdam
Artigio
Microsoft
book2net
Центр Шептицького
Konsulat Generalny RP we Lwowie / Генеральне Консульство РП у Львові
Львівська міська рада

Медіа партнери:
Тиждень
UA: Українське радіо Львів
Часопис КРИТИКА - Journal KRYTYKA
KORYDOR
Україна Модерна

Час проведення: 17 жовтня 2019 року.

Місце проведення: конференц-зал Центру міської історії, м.Львів, вул. Богомольця, 6.

© 2013-2021 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.