Cміття як об’єкт та джерело образотворчого мистецтва | Богдан Шумилович

Cміття як об’єкт та джерело образотворчого мистецтва

18 травня 2021 року о 18:30 год. відбудеться лекція Др. Богдана Шумиловича "Cміття як об’єкт та джерело образотворчого мистецтва", яка розпочинає програму "Міські фрагменти: простір, медіа та візуальність".

Ця лекція торкається базових тез теорії відходів чи "теорії сміття" (rubbish theory, яку запропнував у 1979 році Майкл Томпсон) та аналізує окремі дослідження ролі сміття в культурі (waste studies). Ми вже віддавна знаємо, що цінності як об’єктів так і феноменів культури не є фіксованими сутностями чи значеннями, а змінюються в залежності від часу та обставин. Оскільки мистецтво безпосередньо має справу із цінностями, то воно чудово проявляє транзитність тих чи інших феноменів. У лекції розглянуто працю Джіліан Уайтлі, яка у 2010 році написала книгу про мистецтво та політику сміття. На якому етапі сміття стає мистецтвом і чому це важливо?

Формат і реєстрація
Подія буде проходити онлайн на платформі zoom. Щоб долучитись до обговорення чи отримати нагадування про youtube-трансляцію, будь ласка, зареєструйтесьhttp://bit.ly/garbage-shum

Детальноhttps://www.lvivcenter.org/discussions/garbage-art-2/

"Міські фрагменти: простір, медіа та візуальність" - це серія лекцій про місто, культуру та історію, яка реалізується у співпраці Центру міської історії (Україна) та Інституту Адама Міцкевича (Польща).

© 2013-2022 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.