Четверта лекція Юліана Чаплінського з циклу "Мислити місто. Noname & Starchitects"

Юліан Чаплінський. Vol.4: Noname & Starchitects

15 лютого 2018 року о 19:00 год буде проведена четверта лекція Юліана Чаплінського з циклу "Мислити місто. Noname & Starchitects".

В рамках відбудеться обговорення нових тенденцій в архітектурі за останні 30 років. Про іменну та безіменну архітектуру у Львові та світі. Як нові технології відкривають нові можливості, як змінюються пріоритети у сучасному містобудуванні. Як новий урбанізм віддзеркалює зміни у ставленні людини до свого життя у міському просторі. Зіркова архітектура, особливості архітектурного его та його прояви. Starchitects (Калатрава, О’Гері, Фостер та ін.) - та як вони ними стали.

Мислити місто - це цикл лекцій від головного архітектора Львова Юліана Чаплінського. Простими словами про місто та його цінності. Про те, як не лише жити у Львові, але й розуміти його. Про те, як ми можемо впливати на місто і як воно впливає на нас. Про те, як мислити місто.

Квитки (early birds до 14.02): https://2event.com/events/1243336.

Час проведення: 15 лютого о 19.00.

Місце проведення: Центр Шептицького Українського католицького університету, Парковий конференц-зал (127), м. Львів, вул. Козельницька, 2а.

 

© 2013-2022 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.