CANactions 2016

CANactions 2016

19-21 травня 2016 року в Києві відбудеться міжнародний архітектурний фестиваль CANactions 2016. Фестиваль проводиться щорічно з 2008 року в Києві, сьогодні - це найбільша архітектурна подія в Україні.

Куратор фестивалю: TheoHauben / HAU / Нідерланди

CANactions - це:

  • ОСВІТА професійної спільноти та широких кіл громадськості на шляху інтеграції української архітектури в світову
  • рух у напрямку СУЧАСНОЇ АРХІТЕКТУРИ
  • поле обміну ІДЕЯМИ

“Місто майбутнього - це місто, що вже існує. Це місце «тут і зараз»: де ми живемо, працюємо, розважаємося та сумуємо. Щоб вирішити проблеми «сьогодні й завтра», не слід мріяти про перспективи далекого майбутнього - треба діяти проактивно зараз.

Ретельне вдосконалення вже існуючого міста дає змогу його мешканцям віднайти стійку основу. Місця лишаються впізнаваними й перспективними водночас. Історії з минулого набувають новий сенс для майбутнього. Адаптивність міської структури широка і можливості для трансформації будівель численні. Щоб переосмислити, оновити чи розширити громадський простір і відновити, перерозподілити чи трансформувати існуючу будівлю, місто має вдосконалюватися.

Resilience (пружність / стійкість) є здатністю адаптуватися до мінливих умов і відновлювати функціональність після пертурбації (порушення спокою). Завдяки Resilience (пружність / стійкість) ми можемо підтримувати придатні для життя умови окремих індивідів і цілих спільнот після стихійних лих, енергетичних чи соціальних криз. Поважаючи минуле і контрастність, життєздатність може бути запроваджена в масштабі будинку, вулиці, кварталу, району і міста. Resilience (пружність / стійкість) є не лише фізичною характеристикою архітектурного об’єкта, але й включає локальний контекст.

Resilient архітектура створює нову ідентичність під впливом поваги до традиції та інтересу до міжнародного розвитку.

Архітектори, які здатні поєднати краще майбутнє з уже існуючим контекстом, готові до викликів сьогодення. Архітектура, в якій цінністю є авторство та ефектний образ, завершилася. Нове покоління архітекторів не потребує хмарочосів або музеїв, щоб самоствердитися, вони шукають відповіді у світі навколо. ” - каже TheoHauben, цьогорічний куратор фестивалю.

Місце проведення: Музей Івана Гончара (м. Київ, вул. Лаврська 19)

Організатор: International Architecture Festival CANactions

© 2013-2021 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.