Будівельний форум "Нові тренди в багатоповерховому будівництві: енергоефективність, екологічність і технічна політика"

Нові тренди в багатоповерховому будівництві: енергоефективність, екологічність і технічна політика

21 березня 2017 року в рамках Весняного Будівельного Форуму  за підтримки Української ради по зеленому будівництву відбудеться семінар на тему: "Нові тренди в багатоповерховому будівництві: енергоефективність, екологічність і технічна політика".

  • Організатор:

Генеральний партнер виставка «Галекспо», компанія «Royal Construct» - виробник енергоефективних будівельних конструкцій

  • Співорганізатор:

 «Національна спілка архітекторів України»

  • Модератор:

Олександр Півників, директор з розвитку компанії «Royal Construct».

  • Мета форуму:

Презентувати і показати переваги використання енергоефективних конструкцій при будівництві багатоповерхових будинків, котеджів та інфраструктурних об'єктів. Розповісти про нові тренди розвитку будівельної галузі в напрямку зниження рівня споживання енергетичних і матеріальних ресурсів на протязі всього життєвого циклу будівель, підвищення якості будівель і комфорту їх внутрішнього середовища, скорочення загального впливу споруди на навколишнє середовище і здоров'я людей.

  • Учасники форуму:

Компанії забудовники, представники компаній виробників і постачальників в області енергозбереження, екологічного будівництва, архітектори і проектанти.                                                

Програма форуму:

12:00 -12: 20 Реєстрація та кава-пауза

12:20 - 12:30 Ярема Олександр Богданович, голова Львівської обласної організації НСАУ - Вітальне слово

12: 30-12: 50 Барановський Олександр Мирославович, архітектор, координатор проектів Національної спілки архітекторів України - «Зарубіжний досвід енергоефективного житлового будівництва»

12: 50-13: 20 Півників Олександр Альбертович, директор з розвитку «Royal Construct» - «Технологічні переваги і енергоефективні рішення від компанії« Royal Construct »при будівництві багатоповерхових будинків, котеджних містечок і інфраструктурних об'єктів.

13: 20-13: 50 Бобунова Олена Георгіївна, Виконавчий директор Української ради по зеленому будівництву, керівник органу сертифікації НДІБК - «Національна система будівельних, екологічних стандартів. Зміни із законодавчою і технічну політику будівельної галузі »

13: 50- 14:10 Пацёра Жанна Володимирівна, директор з розвитку Українського ради по зеленому будівництву - «Зелене» об'єкти в Україні - багатоповерхові будинки, вулиці, міста »

14.10-15.00 Фуршет, вільне спілкування

 

© 2013-2021 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.