Авторська екскурсія виставкою "Metropolis" Богдана Гоя та лекція Володимира Следзя "Архітектурна палата НСАУ"

Лекція Володимира Следзя "Архітектурна палата НСАУ"

11 січня 2019 року о 17:00 год у рамках виставки «Метрополіс. Минулі утопії майбутнього» відбудеться авторська екскурсія Богдана Гоя, а о 18:00 пройде лекція Володимира Следзя "Архітектурна палата НСАУ".

Тривають останні дні роботи львівської репрезентації виставки "Metropolis: минулі утопії майбутнього". Авторська лекція комісара цього проекту, голови Львівської обласної організації Національної спілки архітекторів України, кандидата архітектури Богдана Гоя - унікальна нагода дізнатися більше не лише про цей мультимедійний проект арт-центру "Я галерея" Павла Гудімова, але й дізнатись історію організації та проведення її у Львові.

Реєстрація за телефонами: 067-812-8000, 099-013-3129.

У грудні 2018-го завершився процес формування Архітектурної палати у структурі Національної Спілки Архітекторів. Активну участь у цьому процесі взяли львівські архітектори. Володимир Следзь очолює Львівську регіональну арх.палату - об'єднання покликане захищати професійні інтереси архітекторів-практиків. Про те, як формувалась Палата і як її розвивати в майбутньому - лекція Володимира Следзя для усіх зацікавлених львів'ян. Подія відбувається за підтримки знаної архітекторами та будівельниками фірми Sika.

Час проведення: 11 січня 2019 року, 17:00 - 20:00 год.

Місце проведення: Центр Архітектури, Дизайну та Урбаністики Порохова ВЕЖА, м. Львів, вул. Підвальна, 4.

© 2013-2021 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.