ART BATTLES Master&Muse

ART BATTLES Master&Muse

15 лютого 2019 року відбудеться третя гра проекту ART BATTLES Master&Muse

ART BATTLES - це барвисте змагання мiж творчими тандемами видатних митцiв архiтектури та дизайну України.

За короткий проміжок часу 5 команд створюють свою художню імпровізацію на очах у гостей – арт-об'єкт (інтер'єрний живопис або графіка). У кожному місті своя тематика, яка розкриває його характер і образ. Кожна команда, в складі якої окрім майстра і музи є PR-агент, презентують свої роботи гостям, проявляючи свій артистизм і чарівність, що також є невід'ємною частиною професії архiтектора.

Для Львова – міста видатної архітектури в нашій країні, темою слугуватиме музика. Архітектура – це музика в камінні. Інструментом музиканта є ноти, у художника – лінія і колір. Яскрава творча художньо-музична подія – мистецтво і джаз - буде присвячена Дню Св. Валентина. І це дуже символічно, тому що наш проект про любов і творчість. 

Кохай! Створюй! Насолоджуйся!

Органiзатори проекту

Автор ідеї: архiтектор, засновниця архітектурної майстернi OBARCH, спiвзасновниця ААО, куратор архiтектурного фестивалю HIPPYSH Гала Барчевська.

Куратор проекту: архiтектор, спiвзасновниця архітектурної майстернi OBARCH, засновниця Adler atelier, спiвзасновниця ААО та автор архiтектурного фестивалю HIPPYSH Анна Орлова.

Органiзатор та медiа партнер: Головний редактор і видавець журналу PRIMA interior Iрина Прима.

Вхiд тiльки для архiтекторiв та дизайнерiв за попередньою реєстрацією за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdHP_KooYAfHLHI62QkKFIEzHCyTXZU9GylqE_TrNyKVuFofQ/viewform

DRESS-CODE: Black Tie, Nu Baroque.

Вхiд для комерцiйних органiзацiй, якi не є партнерами заходу, обмежений. 

Час зустрічі: 15 лютого 2019 року, 16:00 - 22:00 год.

Місце зустрічі: Будинок Вчених, м. Львів, вул. Листопадового Чину, 6.

© 2013-2022 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.