Арт-акція "Open Sky"

Арт-акція "Open Sky"

18 травня 2022 року о 19:00 год у Львові відбудеться арт-акція "Open Sky".

Відомий український художник-перформер Влодко Кауфман та ГО Кримський дім у Львові підготували арт-акцію, головною темою якої стала війна росії з Україною. В цій акції буде продемонстровано зіткнення цивілізації та антицивілізації.

Цією акцією ми хочемо донести до світу те, що ця війна це не просто нищення нашого народу, міст, але й нищення цінностей цивілізованого світу. В арт-акції також братиме участь Богдан Сегін, авторська композиція якого прозвучить під час перформансу.

Дата прем’єри арт-акції обрана не випадково. 18 травня - це День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу. Цього дня в 1944 році відбулась депортація кримських татар з Криму, спрямована не лише на знищення народу, а на знищення цивілізації, якя століттями формувалась на півострові.

Арт-акція є частиною великого проекту ГО Кримський дім у Львові, в межах якого митці та мисткині «висвітлюють» через мистецтво події війни в Україні, з метою зафіксувати, показати світу трагедію та боротьбу нашого народу.

Арт-акція реалізовується завдяки підтримці: культурно-освітнього центру ім. Олександра Довженка та особисто Марти Іванишин; департаменту з питань культури, національностей та релігій в особі директорки Ірини Гаврилюк. Особлива подяка за підтримку Кімберлі та громаді міста Пітсбург.

Час проведення: 18 травня 2022 року о 19:00 год.

Місце проведення: «Центр Довженка», м. Львів, пр. Червоної калини, 81.

© 2013-2022 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.