Архітектурно-будівельна конференція "Енергоефективність 2.0"

Архітектурно-будівельна конференція "Енергоефективність 2.0"

SEMINARIUM запрошує архітекторів, проектувальників, будівельників  та всіх, кому цікава тема енергоефективності у будівництві, на конференції "Енергоефективність 2.0":

Це можливість за короткий час дізнатися багато корисного.

  • Вінниця – 18.10 (вул. Архітектора Артинова, 12-А, Галерея «ІнтерШИК»);
  • Київ – 19.10 (вул. Андрія Малишка, 1, готель «Братислава»);
  • Львів –31.10 (вул. Яна Матейка, 6, готель «Дністер»);
  • Івано-Франківськ – 2.11 (вул. Незалежності, 40, готель «Надія»).

Вхід вільний. Реєстрація – на місці, перед початком заходу.

Час проведення конференцій - з 14.00 по 19.00

Модератор - архітектор Олександр Кучерявий (дипломований верифікатор активних будівель).

Заплановані теми: "9 чинників, які зроблять ваш будинок активним і дозволять заробити"; енергоефективні рішення в різних країнах; сонячні панелі, колектори; теплові насоси; розумний будинок; тест на герметичність, екопіна; енергоефективні склопакети; сонцезахисні системи; покрівельні системи, зелені покрівлі; енергозберігаюче опалення, ефективні системи вентиляції; утеплення фасадів та інші.

Використання енергоефективнихі технологій у будівництві вже стають в Україні не просто "крутою забаганкою", а must have сьогодення. Це диктують світові тенденції: ситуація з екологією та енергоресурсами, економічні та суспільні запити. За кордоном вимоги по енергозбереженню в будівництві закріплюються на законодавчому рівні.

У Києві, Львові, Одесі, Дніпрі та Харкові конференції "Енергоефективність – це так", відвідали більше 800 профільних фахівців – саме їх  відгуки, запитання, побажання та явний інтерес до цієї теми надихнули нас на продовження туру Україною. Програми та фотозвіти з проведених заходів є на сайті SEMINARIUM та на сторінці у Facebook.

© 2013-2021 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.