Архітектурна майстерня "Створення парку "Хімік": від концепції до об'єкту"

Архітектурна майстерня "Створення парку "Хімік": від концепції до об'єкту"

Стартує прийом заявок на участь в Архітектурній майстерні «Створення парку «Хімік»: від концепції до об’єкту».

Запрошуємо архітекторів та ландшафтних архітекторів взяти участь в Архітектурній майстерні щодо розвитку парку «Хімік» у місті Вінниця! Це чудова можливість долучитись до створення сучасного зеленого громадського простору в районі Замостя, і при цьому на практиці застосувати принципи інтегрованого міського планування, визначені Лейпцизькою хартією.

Мета Архітектурної майстерні - згенерувати творчі ідеї з просторового планування парку, створити його ідентичність та розробити ключову локацію в парку, виходячи з потреб мешканців. 

У рамках майстерніпередбачені дві робочі зустрічі з експертами та місцевими мешканцями – 23 листопада та 15 грудня 2018 року, які будуть проходити у Вінниці та які мають допомогти командам архітекторів максимально врахувати локальний контекст та побажання реальних користувачів парку.

Щоб взяти участь у Архітектурній майстерні, слід сформувати команду фахівців з архітектури та ландшафтної архітектури (2-4 особи). Шляхом конкурсу кваліфікацій буде відібрано три команди, які й візьмуть участь в Архітектурній майстерні.

Винагорода, яку отримають учасники Архітектурної майстерні по завершенні роботи, становить 30 тис. грн для кожної команди.

Дедлайн подачі заявок – 14 листопада 2018 року 23:59 год.

Детальніше про Архітектурну майстерню та умови участі – за посиланням:
https://drive.google.com/open….

Організатор – КП «Інститут розвитку міст» (Вінниця).

Архітектурна майстерня «Створення парку «Хімік»: від концепції до об’єкту» є складовою Демонстраційного проекту в рамках проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні», виконавцем якого є німецька урядова компанія «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH». Проект фінансують Уряди Німеччини та Швейцарії.

© 2013-2021 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.