Архітектурна мандрівка "Рівненщина - місце української ідентичності"

Архітектурна мандрівка "Рівненщина - місце української ідентичності"

16-17 березня 2019 року в рамках проведення заходів та екскурсій, присвячених мистецькій ініціативі Рік Івана Левинського, відбудеться архітектурна мандрівка "Рівненщина - місце української ідентичності".

Шановні друзі, архітектори та усі, хто небайдужий до цікавих мандрівок! Запрошуємо до ексклюзивного архітектурного туру "Рівненщина - місце української ідентичності”, який організовує Львівська Спілка Архітекторів.

Разом помандруємо в одне із Семи чудес України - Дубненський замок, пошукаємо що ж сецесійного є в місті Рівному, відкриємо щось нове або ж пригадаємо уже забуте. Нас чекатиме оглядова екскурсія містом, що має багато “архітектурних родзинок”. Особливістю екскурсійного туру буде зустріч з рівненськими архітекторами, разом ми зможемо подискутувати на тему: як вплинули стилі сецесія, ар-нуво та модерн на зламі 19-20 століть на архітектуру Західного регіону України. Другий день туру буде присвячений історичній перлині Рівненщини — місту Острогу. Оглянемо пам'ятку архітектури, родове гніздо князів Острозьких — Острозький замок. А далі до своїх скарбів запросить музей історії Острозької академії, де чимало цікавинок чекатиме нас в його експозиції.

Тож ласкаво запрошуємо, приєднуйтесь до нашого проекту і вирушаймо в незвичну подорож!

Дата туру: 16-17 березня 2019 року.
Вартість туру: 1500 грн./особу (транспортне перевезення, проживання в готелі, екскурсії).

Реєстрація і дод. інформація за тел.: 097-266-24-78 Надія Следзь.

© 2013-2021 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.