Architecture of the Future

Architecture of the Future

9-11 жовтня 2019 року у Києві відбудеться найбільша архітектурна конференція з нових технологій Architecture of the Future.

Архітектура Майбутнього – найбільша європейська архітектурна конференція з нових технологій, що формують майбутнє AEC галузі і що об’єднує архітекторів, інженерів, девелоперів, медіа – всіх, хто прагне змінити світ шляхом розвитку передових інформаційних технологій.

Тема Конференції в 2019 році - підривні технології, що формують майбутні тренди АЕС галузі.

  • 3-денна конференція для 2000+ учасників з лекціями і дискусіями визнаних архітекторів з усього світу
  • Експо-зона з сучасними технологіями, продуктами і рішеннями для сфери архітектурного проектування і будівництва
  • Найякісніший нетворкінг серед учасників конференції, спікерів і партнерів в рамках підсумкової вечірки AF After Party.

Основні теми конференції

День 1, жовтень 9
Майбутнє міста

Експерти прогнозують, що до 2050 року населення планети збільшиться до 10 млрд осіб, і питання перенаселення міст стане одним з найактуальніших. На думку провідних архітекторів світу, на перше місце в цьому питанні вийде дизайн, орієнтований на людину. Тільки з огляду на потреби людей, можливо спроектувати грамотний і сталий простір. Аналіз даних, машинне навчання, інновації в розвитку транспорту, блокчейн – це ті напрямки, які в майбутньому будуть визначати нові напрямки в проектуванні міського простору.

День 2, Жовтень 10
Майбутнє простору
 

Одна з актуальних проблем сьогодення – створення нових просторів або модернізація вже існуючих з урахуванням мінливих потреб людства. Архітектори по всьому світу тестують нові будівельні матеріали і технології цифрового виробництва, прагнучи створити міське житло, громадські та культурні простори, враховуючи індивідуальні вимоги. Перспективним напрямком є і створення нових форм житла на інших планетах, крім Землі. Такі компанії, як Foster + Partners, HASSELL, AI SpaceFactory і інші, розробляють не тільки архітектурну складову проекту, а й створюють будівельні конструкції, що дозволяють зводити об'єкти в умовах зовсім іншого, неземного середовища.

День 3, Жовтень 11
Підривні технології, що формують нову архітектуру
 

Нові технології завжди стимулювали інновації в будівництві та проектуванні будинків, а це означає, що сьогодні – захоплюючий час для архітектора; технологічні досягнення епохи цифрових технологій дають галузі безліч нових інструментів, що дозволяють перейти до наступного етапу проектування будівель. Дрони, віртуальна реальність, штучний інтелект, 3D-друк, великі дані та Інтернет речей – такі нові доповнення до інструментарію архітектора, які змінять спосіб, за допомогою якого ми будуємо.

Детальна інформація за посиланням.

Час проведення: 9-11 жовтня 2019 року.

Місце проведення: Виставковий центр M82, м.Київ, вул. Межигірська, 82.

© 2013-2022 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.