МИСТЕЦЬКА ВИСТАВКА “МЕТУШНЯ” В ПОРОХОВІЙ

Андрій Плиндін – художник з Кропивницького. Його нове постійне місце роботи – мистецька резиденція на кіностудії Довженка у Києві, саме тут знаходять втілення ідеї.

Творчість Андрія – це віддзеркалення найважливіших тем і подій у нашому суспільстві. Тема війни часто фігурує на його полотнах, де найважливіше для митця – транслювати це всьому світові. Так, картини художника встигли побувати на понад 70 виставках, в Україні та за її межами: Лондон, Берлін, Мюнхен, Краків, Нюрнберг, Оксфорд.

Зображуючи героїв минулого та сьогодення, Андрій відчуває глибоку шану та відповідальність, тому для нього це набагато більше, ніж просто творчість.

Художник мріє, щоб світ бачив Україну як сильну націю, багату не лише культурою, а й духом солідарності та мужності. Ми – країна, яка пройшла випробування, але завжди прагне до миру та розвитку.

Створення картини – не завжди творчість. Цей процес багаторівневий та методичний..

Все починається з виготовлення підрамників, які художник створює власноруч: натяг тканини, проклейка промисловим желатином, покриття акриловим лаком. Зазвичай, одна партія – 30 підрамників.

Не менш важлива частина – виготовлення полотна, на яке йде близько трьох днів наполегливої праці. Трафарет потребує чіткості та ювелірної точності. Тому створення полотна це часто виклик. Тканину Андрій часто купує у бабусь у скверах, або інших цікавих місцях. З цих деталей формується підхід та відданість художника мистецтву.

Мистецтво – це ключ до пізнання себе, а “Метушня” – це світло, яке Ти можеш знайти у хаосі. Приходь та відкрий для себе патріотичні роботи, створені з любов’ю до нашої країни і творчою енергією художника. Кожне полотно та підрамник виготовлені власноруч, а кожна робота – це частинка серця Андрія.

Коли: відкриття у пʼятницю, 1 березня о 19:00

Тривалість: 01 – 10 березня 2024р.

Місце: Порохова вежа (Підвальна, 4)

Детальніше ТУТ

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ
Call Now Button