Лекція та дискусія: Majaki ≠ Маяки. Модерністичне мистецтво міжвоєнного Львова

30 жовтня 2022 року о 18:00 год. відбудеться лекція та дискусія “Majaki ≠ Маяки. Модерністичне мистецтво міжвоєнного Львова”.

Majaki (польською “маячня”) — так називалася одна з нищівних рецензій на виставку “Футуристів, Кубістів та інших”, яка відбулася влітку 1913 року у Промисловому музеї Львова. Тепер цей будинок є головним корпусом Національного музею у Львові. Виставка була організована провідною в Європі авангардною галерею “Der Sturm” (Берлін). До львівської експозиції виставка гостювала у інших європейських столицях, від Лондона до Відня та Будапешта, звідки й прибула до Львова. Саме від цієї виставки можна вести відлік подій у мистецькому авангарді та модернізмі Львова. Подія, як і цілий ряд пізніших виставок та мистецьких акцій, зробили Львів одним з важливих центрів центральноєвропейського модернізму.

Лекція зачіпає ранню історію львівської фотографії і демонструє взаємопроникнення між мистецьким авангардом та фотографічними експериментами початку ХХ століття.

В обговоренні лекції візьмуть участь Андрій Бояров, Божена Пеленська та Влодко Костирко.

Модеруватиме зустріч Богдан Шумилович.

Вхід вільний, за реєстрацією.

Реєстрація: https://forms.gle/d16xXpB6WKbkUstm8

Відеолекція створена у межах програми Центру міської історії “Міські фрагменти: простір, медіа та візуальність” за підтримки Інституту Адама Міцкевича (Польща).

Подія відбудеться наживо у Jam Factory Art Center та доповнить програму “Навігація”.

Час проведення: 30 жовтня 2022 року о 18:00 год. 

Місце проведення: м. Львів, вул. Механічна вулиця, 5.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ
Call Now Button