Лекція Ігоря Жука “Альфред Захарієвич – піонер залізобетонного будівництва і законодавець стилю”


16 вересня 2022 року
 о 16:00 год. буде виголошена наступна доповідь доцента к-ри історії УКУ п. Ігоря Жука, за темою: «Альфред Захарієвич (1871-1937) – піонер залізобетонного будівництва і законодавець стилю в архітектурі Львова початку ХХ ст.».

Захід відбудеться у рамках циклу презентацій, присвячених життю та творчості Юліана та Альфреда Захарієвичів, які організовує Львівський Фотомузей, УФОТО та Науково-технічна бібліотека НУ “Львівська політехніка”.

Альфред Владислав Кристіан Роберт Захарієвич – найвидатніший серед представників львівської архітектурної школи періоду сецесії, неокласицизму та раннього модернізму, провідний будівельний підприємець Львова першої третини ХХ ст., проєктант сотень мостів. Окремо слід відзначити його заслуги як ініціатора впровадження в будівництво Галичини залізобетонних конструкцій системи Франсуа Геннебіка.

Сьогодні ми віддаємо належне таланту цього майстра, який на початку ХХ ст. значною мірою визначав лице львівської архітектури – як у попередні століття визначали Павло Римлянин, Бернард Меретин та професор Юліан Захарієвич, його батько.

До та після лекції гостинно частуватиме Кава Старого Львова.

Вхід вільний 

Час проведення: 16 вересня 2022 року о 16:00 год.

Місце проведення: зала Науково-технічної бібліотеки НУ «Львівська політехніка», м. Львів, вул. Професорська, 1.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ
Call Now Button