КОНКУРС НА КРАЩУ ПРОПОЗИЦІЮ ГРОМАДСЬКОГО ПРОСТОРУ З ПАМ’ЯТНИКОМ ЄВГЕНУ КОНОВАЛЬЦЮ: СТАРТУЄ ПОПЕРЕДНЄ ЗГОЛОШЕННЯ

Управління архітектури та урбаністики Львівської міської ради проводить попереднє зголошення потенційних учасників конкурсу на кращу проєктну пропозицію громадського простору з пам’ятником Євгену Коновальцю. З зареєстрованих учасників сформують міжгалузеві творчі колективи, де будуть представники як архітектурної галузі, так і мистецького середовища.

Завдання конкурсу полягає у розробленні проєктної пропозиції  громадського простору з пам’ятником Євгену Коновальцю на розі вул. С. Бандери та вул. Карпінського, на території Національного університету “Львівська Політехніка”.

«Учасникам необхідно запропонувати комплексну проєктну пропозицію, що стосується аспектів архітектури — планування простору, розташування памʼятника в середовищі й в результаті розроблення проєкту та мистецтва — створення образного та художнього вирішення памʼятника. Для якнайкращого вирішення цього завдання, ми хочемо об’єднати зусилля архітекторів та митців», – пояснюють в управлінні архітектури та урбаністики Львівської міськради.

Охочим долучитись до створення громадського простору необхідно заповнити форму

Зголошуватися можна до 23 липня 2023.

Після реєстрації сформують перелік охочих фахівців архітектурного та мистецького напрямів, який поширять серед учасників. Згодом вони зможуть сформувати свій колектив для роботи над конкурсним проектом чи запросити до своєї команди фахівця, що найбільш підходить для реалізації творчого задуму.

Зараз триває розроблення програми та умов конкурсу. Преміальний фонд конкурсу становить 450 тис. грн з таким розподілом премій: 1 премія (місце) – 150 тис. грн, 2 премія (місце) – 100 тис. грн, 3 премія (місце) – 50 тис. грн. 

Важливо! Попереднє зголошення проводиться лише з метою формування міжгалузевих творчих колективів. При оголошенні конкурсу буде проведено звичну реєстрацію на конкурс, що залишається обовʼязковою умовою участі у конкурсі. 

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ
Call Now Button