КОНКУРС ДЛЯ МЕБЛЯРІВ «МАГІЧНИЙ ДОТИК»

Запрошуємо Вас зануритись у світ креативу та мистецтва меблевого дизайну з конкурсом «Магічний дотик»!

Ми раді оголосити про старт нашого довгоочікуваного конкурсу від AGT PLUS для талановитих меблевиків.
Цей конкурс має на меті підтримку та популяризацію використання технологій F-touch та J-touch і меблів з крайкованою чвертю, а також
мистецтва меблевого дизайну та виробництва в Україні.

Учасники повинні надіслати на пошту marketing@agtplus.ua якісні фото у форматі .pdf, .jpg, .png реалізованих меблів з використанням технологій F-touch, J-touch і крайкованою чвертю, а також вказати таку інформацію: ПІБ, номер телефону, назву компанії, місто, назву і артикул використаного декору. Прийом робіт відбудеться з 08.05.2023 р. до 04.09.2023 р. включно.

Конкурс буде мати три переможця. Два переможці конкурсу будуть визначені на розсуд компетентного у меблевій галузі журі, на основі їх бачення та власної експертної думки, смаку. Третій переможець буде обраний шляхом голосування незалежних глядачів, це буде переможець обраний людьми, що будуть ставити лайки на фото його роботи на окремій сторінці конкурсу в Інстаграм @magic_touch_agtplus. Проєкт, що отримає найбільшу кількість лайків, виграє приз глядацьких симпатій.

Переможці отримають грошовий приз у розмірі 1 000 євро на переможця (кількість переможців: одна особа у кожній номінації, всього 3). Номінації:
– Найкращий проєкт корпусних меблів (наприклад, кухня);
– Найкращий проєкт готового меблевого виробу (наприклад, тумба);
– Приз глядацьких симпатій.

Результати конкурсу будуть оголошені 13 жовтня 2023 року на сайті організаторів та в соціальних мережах і буде проведено фінал конкурсу з оголошенням результатів у форматі урочистого заходу.

Більш детальні умови участі у конкурсі описано на нашій сторінці у Facebook https://www.facebook.com/AGTplus

Розкажіть свою історію через меблі з нашим конкурсом «Магічний дотик»!

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ
Call Now Button