ХАКАТОН «100 ІДЕЙ ДЛЯ МІСТ»

Запрошуємо до реєстрації  архітектурні бюро України та світу і  провідні українські та міжнародні заклади вищої освіти в напрямку містобудування, архітектури, будівництва, інженерних напрямків тощо. Будь ласка заповніть цю  анкету, якщо ви зацікавлені взяти участь в проєкті Хакатон «100 ідей для міст» у якості учасника.

Хакатон «100 ідей для міст» – конкурс розробки ста проектів для громад, в якому міста подають на розробку необхідні їм об’єкти, а 600 запрошених міжнародних та всенародних архітектурних компаній та університетів розробляють рішення для міст. 

Хто організатори та партнери проекту? 

IRS  – проєкт з відновлення українських міст «Інновації. Реконструкція. Суспільство». Проєкт втілюється у партнерстві з Клубом Мерів України, що налічує понад 600 громад.  А також разом з WZMH Architects, провідне архітектурне бюро з Канади, що вже втілили в Україні серію хакатонів під патронажем МОН, Міністерства Відновлення і Thought –  чилійська архітектурна компанія із досвідом відбудови міст після руйнівних землетрусів.

У рамках Хакатону учасники на підставі технічних завдань та вихідних даних  розробляють і презентують проекти відновлення конкретних міських районів, об’єктів, систем інфраструктури. Після розробки на конкурсній основі будуть обрані переможці. 

Що отримують переможці: Призовий фонд 15 000 $, а також менторство та підтримку, публікації та виставки, можливість партнерства з місцевими органами та підприємствами для впровадження проектів. З ПОЛОЖЕННЯМИ можна ознайомитися на нашому офіційному сайті https://irsua.org/.

Щоб обрати проєкт, пройдіть за посиланням

Після заповнення даної форми, ви отримаєте лист з подальшими інструкціями протягом 3х робочих днів. Більше інформації про нагороди та умови участі у нашій спільноті у Фейсбук.

Приєднуйтесь до груп на фейсбук:

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ
Call Now Button