MKS Facade - МКС Фасад

МКС Фасад – надійні конструкції з алюмінію. Для комфорту вдома та на роботі. Компанія спеціалізується на комплексній реалізації будівельних проектів різного призначення. Нашим клієнтам, які шукають найвдаліші рішення своїх конструкторських ідей, ми пропонуємо застосовувати у будівництві найтехнологічніші фасади у Львові.

– виробник алюмінієвих конструкцій
– власне виробництво
– повний цикл скління вікон і фасадів
– комплексні рішення
– більше 10 років на ринку

Найкращі спеціалісти групи компаній МКС допоможуть реалізувати проекти по склінню фасадів будь-якої складності із застосуванням інноваційних технологій і високоякісних алюмінієвих профілів, скла і склопакетів.

Фасадні панелі, які ми застосовуємо для втілення у життя Ваших будівельних проектів, відповідають міжнародним стандартам якості за всіма параметрами. Вони проходять тестування на міцність та стійкість впливу зовнішнього середовища.

Матеріали які застосовуються для виробництва фасадів витримують великі коливання температури, зберігають свої технічні та декоративні властивості протягом довгого часу.

Конструкторський відділ компанії розробляє проекти для реалізації архітектурних рішень, які задовольнять найвибагливіших клієнтів.


КОНТАКТИ

адреса: вул. Генерала Юнаківа, 9-Б 79039
e-mail: info@mks-facade.com
тел.: 093 170 3030
сайт: https://www.instagram.com/mksfacade/?igsh=c2s1Mzh3Z2w3enMy

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ
Call Now Button