Звітно-виборча конференція ЛОО НСАУ - 2020

Звітно-виборча конференція ЛОО НСАУ - 2020

27 листопада 2020 року відбулася  звітно-виборча конференція у Львівській обласній організації Національної спілки архітекторів України.

Всього на конференцію було заявлено 57 делегатів від первинних осередків Спілки  (1 делегат від 5 членів) з них було присутні  -  47осіб.

Головою звітно-виборчої конференції  був Гой Б.В. – голова Правління з 2017 року. Секретар - Мазур Т.М. – голова ревізійної комісії Спілки.

Голова Правління доповів присутнім про діяльність за звітний період. Про активізацію вступу молодих архітекторів до Спілки і їх включення, як потужної сили у майбутній потенціал в роботі Організації.

У сфері майнових питань – повідомив про підписання договору про пільгову оренду будівлі Порохової вежі з Львівською обласною радою, що завершило багатолітню працю з визначення юридично-правового статусу користування Спілкою Будинком архітектора. Також прозвітував про створення та діяльність підприємств творчої спілки «Архітектурного клубу» та «Центру архітектури, дизайну та урбаністики Порохова вежа».

Важливим досягненням цього періоду є організація та проведення Спілкою щорічного Міжнародного фестивалю архітектури та мистецтв «ВЕЖА» у 2018 та 2019 роках.

Також були отримані гранти від Українського культурного фонду для організації виставки Павла Гудімова «Metropolis. Минулі утопії майбутнього», а також знакової події «Рік Івана Левинського»

Спілка також виступила організатором та головним партнером у реалізації грантових програм «Мультимедійний макет Львова» та виставка «Лабіринти ЛКСФ».

Розкрито аспекти зовнішньої діяльності Правління, його активна праця у сфері популяризації фаху зодчого. Створено та ухвалено Львівську архітектурну Хартію; проведено багато зустрічей з колегами і ветеранами Спілки; організовано декілька закордонних поїздок (в Італію, Австрію, Швейцарія, Німеччину та ін.), а також по Україні (до колег у Рівне і на День архітектури-2020 у Карпати – на курорт  Драгобрат).

Ревізійна комісія високо оцінила роботу Правління і особливо відзначила наполегливу працю голови Спілки Богдана Гоя у залучені коштів для ефективного функціонування ЛОО НСАУ, яке базувалось на статутній роботі організації, а не на комерційній основі.

Після обговорення відбулися вибори нового голови й правління. На голову претендували : Шеремета М. Д.Горалевич  Ю. В.Столяров Ю. М.

За результати голосування і обрали голову  Правління ЛОО НСАУ – Шеремету Миколу Дмитровича.

Обрали новий склад ревізійної комісії: -  Гой Б.В., Ярема О.Б.,  Габрель М.М., Кушнір Я.О.

Членами  Правління були обрані: Шеремета М., Горалевич Ю., Данчак І.,  Джигіль Ю.Кузьмак І.Петрик В., Столяров Ю., Верхола В. Ягольник М.Вендзилович О., Мазур Т., Завражин Д., Ткачук О., Турик І., Сеньків В.

Призначили головою Архітектурної палати НСАУ у львівській області - Кузьмака І.С., заступником голови  став – Ягольник М. В.

Конференцію у Львові також відвідав віце-президент НСАУ, голова Архітектурної палати – О.Чижевський. Він відмітив високий організаційний рівень проведеного заходу, привітав новообране керівництво Львівської спілки архітекторів і побажав успіхів у роботі на наступний трирічний термін.

© 2013-2022 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.