Європейські енергоефективні рішення для українських реалій

Європейські енергоефективні рішення для українських реалій

Енергоефективність - одна з трендових тем будівельної галузі в умовах сучасних цін на енергоносії. Європа вже давно рухається в цьому напрямку, проте і в Україні тема стає все більш актуальною.

Відтак 26 червня 2017 року у Києві відбулась міжнародна архітектурно-будівельна конференція «ЄВРОПЕЙСЬКІ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІ РІШЕННЯ ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ РЕАЛІЙ». Зал та хол київського готелю "Братислава", в якому гостей приймала компанія-організатор SEMINARIUM, на кілька годин перетворилися на інтелектуальний простір  для спілкування близько 200 професіоналів, де українські та зарубіжні фахівці будівельної галузі обмінювалися досвідом, ідеями та цікавими рішеннями у сфері енергоефективного будівництва.

Модератором заходу та одним з доповідачів став відомий архітектор Олександр Кучерявий - дипломований верифікатор активних будівель, який також успішно займається «зеленою» архітектурою за кордоном та в Україні, автор реалізованого проекту OptimaHouse - першого серійного енергоефективного будинку в Україні. Олександр розповів про OptimaHouse та енергоефективні знахідки, які він виявив під час архітектурних подорожей до Данії, Канади, Чехії, Німеччини, Італії.

Кожен доповідач познайомив присутніх зі своїми енергоефективними рішеннями.

"ФДМ Груп" ( фахівці з проектування навісних вентильованих фасадів) представили HPL панелі GENTAŞ .

Без перебільшення захват аудиторії викликала презентація компанії MANEZH – українського виробника, розробника власних сонцезахисних систем, що має свою торгову марку лінійки пергол M-Ocean, і також підтримує тренд енергозбереження в Україні. Своїми численним новаторськими технологічними розробками та вдалими інженерними рішеннями компанія відома вже не тільки в Україні, а й у Європі.

Німецька компанія MEESENBURG запропонувала своє нове архітектурне рішення: систему "Triotherm+" - виносний монтаж вікна в зону утеплення, що є вдалим як для естетики будівлі, так і для зменшення тепловтрат.

Швейцарська компанія Glas Trösch представила свої енергоефективні технології в сучасному архітектурному фасадному склі та при виробництві склопакетів, а також розповіла про переваги своєї продукції для інтер’єрних дизайнерських рішень (сходи, підлога, внутрішні перегородки, суцільноскляні двері, меблі зі скла; можливості триплексу з друком та шовкографії).

Компанія Kingspan - представила сендвіч-панелі з унікальним утеплювачем QuadCore, теплотехнічні властивості якого кращі за аналогічні властивості повітря в 1,5 рази ( ƛ QuadCore = 0, 018 Вт/м х К, ƛ повітря = 0, 026 Вт/м х К).

Всі презентації викликали живий інтерес слухачів, тож кожен виступ супроводжувався питаннями та дискусіями, високий рівень яких особливо відзначили європейські гості.

Команда SEMINARIUM вдячна всім учасникам конференції за неймовірну інтелектуальну атмосферу та сподівається, що спілкування було цікавим та корисним для всіх.

© 2013-2023 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.