Виставка творчих робіт Олександри Диди «В’язані фантазії»

Виставка творчих робіт Олександри Диди «В’язані фантазії»

В суботу, 21 листопада відбулося відкриття персональної виставки творчих робіт Олександри Диди «В’язані фантазії». Виставку можна буде оглянути до 6 грудня.

Роботи, представлені на виставці, створені упродовж 2011-2015 років,  виконані в оригінальній техніці текстильної пластики. Їх особливістю є те, що вони не робляться по схемі. Автор ніби ліпить форму з ниток, покладаючись виключно на свої відчуття. Поряд з картинами також представлені авторські ляльки, в основу виготовлення яких покладено народний принцип ляльки-мотанки, котрий автор творчо інтерпретувала.  

Олександра не любить масштабних проектів. Усі її твори відносно невеликі. Це зумовлено як особливостями матеріалу, так і любов’ю автора до деталей і камерності.

Виставка «В’язані фантазії» дозволяє глядачам пірнути у затишний і м’який світ, в якому реальність стає казкою, а казка матеріалізується.

Довідка про автора

Олександра Дида народилася у Львові 1988 року. Навчалася у Львівській академічній гімназії, пізніше вступила  в Національний університет «Львівська політехніка» на спеціальність «Архітектура».  Отримавши диплом (з відзнакою) магістра архітектури,  вступила до аспірантури при Національному університеті «Львівська політехніка». У 2015 році захистила кандидатську дисертацію і зараз викладає в університеті на кафедрі архітектурного проектування.

© 2013-2023 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.