Водостічні системи Galeco - якість та довголіття для Вашого дому

Водостічні системи Galeco - якість та довголіття для Вашого дому

«Саме наші споживачі надихають нас на створення нових розробок, які ми з легкістю і усмішкою втілюємо у життя» - Кшиштоф Сіміньскі

Так, як змінюється навколишній світ, змінюються і тенденції у сучасному будівництві. Galeco йде в ногу з часом, тому новинками 2018-го року компанія представила водостічні системи Galeco PVC² та Galeco Flat Roofsякі вже за короткий проміжок часу стали лідерами в продажах українського та закордонному ринках.  

Про особливості та переваги новинок Galeco PVC² та Galeco Flat Roofs розповість генеральний директор компанії Galeco Україна Кшиштоф Сіміньскі:

«Galeco PVC² - новинка, яка одночасно поєднує високу якість, довголіття та доступність системи, адже матеріал ПВХ є найбільш економічним матеріалом в пропозиції компанії. Завдяки створенні сучасної квадратної форми ринви, яка є більш широкою та глибокою, яка не лише збільшує високий рівень ефективності системи, але й надійно захищає Ваш дім від протікання. Крім цього, водостік Galeco PVC² є стійким до атмосферної корозії.

Для нас основною метою є можливість  знайти не лише стандартні рішення, але і нетрадиційні, сучасні розробки з врахуванням всіх новітніх тенденцій в будівництві. Так з’явилася водостічна система преміум-класу для плоских покрівель Galeco Flat Roofs. Завдяки даній системі  можна легко поєднати водовідведення з прямокутними трубами Galeco STAL²  або Galeco Bezokapowy – водостічною системою призначеною для монтажу в теплоізоляції будівель, у яких немає традиційного карнизу, не втрачаючи при цьому цілісність загального архітектурного вигляду будівлі. Це так звана, прихована водостічна система, оскільки монтаж ринви і труби монтується і приховується в фасад будинку.

Також слід сказати, що тільки компанія Galeco, єдина, що пропонує готові набори, які включають в себе покрівельну лійку, трубу і перехідник водовідведення через парапет. Тому покупцям не потрібно витрачати час для пошуку окремих елементів».

Вся продукція торгової марки Galeco користується успіхом, адже робота працівників компанії направлена на те, щоб споживач був задоволений.

«Спілкування з клієнтами – невідємна частина в нашій роботі. Саме наші споживачі надихають нас на створення нових розробок, які ми з легкістю і усмішкою втілюємо у життя. Кожна водостічна система Galeco представлена широкою гамою кольорів та форм, що забезпечує індивідуальний архітектурний стиль будівлі. А гарантію якості забезпечують 100 % герметичність і надійність усіх водостоків компанії для довголіття Вашого дому не тільки для Ваших дітей, але і для внуків»– додав Кшиштоф Сіміньскі.

Зазначаємо, що в компанії Galeco архітекторам і проектантам підготовлені CAD-креслення  для внесення систем в проект, ознайомитись з якими Ви можете за посиланням:  http://galeco.com.ua/zavantazhennya/biblioteka-cad/

 

Матеріал підготувала
Оксана Романець
© 2013-2023 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.