Віденська репрезентація виставкового проєкту «Іван Левинський. Імпульс»

Віденська репрезентація виставкового проєкту  «Іван Левинський. Імпульс»

8 жовтня 2019 року у Відні відбулася репрезентація львівського мультимедійного виставкового проєкту «Іван Левинський. Імпульс».

У Львові проєкт було реалізовано навесні у рамках проголошеного Року Івана Левинського і тепер він продовжує своє життя у Відні у рамках Року української культури в Австрії.

Метою проєкту є винести на міжнародний рівень питання пошуку національної ідентичності в українській архітектурі, ознайомивши відвідувачів з одним із найвидатніших архітекторів Львова, який на зламі ХІХ – ХХ століть працював над пошуками українського стилю в архітектурі та дизайні.

Офіційно відкрили виставку голова Львівської обласної організації Національної спілки архітекторів України, доцент Національного університету «Львівська політехніка» Богдан Гой та куратор і засновник арт-центру «Я Галерея» Павло Гудімов. Серед запрошених були Богдан Черкес – професор, директор інституту архітектури НУ «Львівська політехніка» та Андреас Гофер – професор Віденського технічного університету, Ростислав Бортник – один з керівників Товариства української молоді у Австрії. На відкриття проекту, що проходив у парафіяльному залі Української церкви Святої Варвари, прийшли львівські та віденські студенти, викладачі, архітектори та зацікавлені українською архітектурою, мистецтвом та культурою.

Проєкт реалізовано за підтримки Українського культурного фонду.

 

Анна Павлова

12.10.2019

© 2013-2023 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.