У світ кращий відійшов відомий львівський архітектор, голова Архітектурної палати Львівщини - Володимир Вікторович Следзь

У світ кращий відійшов відомий львівський архітектор, голова Архітектурної палати Львівщини - Володимир Вікторович Следзь

Шановні колеги, друзі побратими! Дорога архітектурна родино!

Нині до нашої Спільноти так невчасно раптово й  несподівано прийшли горе, біль та розпач.

3 жовтня 2020 року на 56 році життя у розквіті сил, на злеті таланту, повний одержимости та планів відійшов у вічність відомий український архітектор, член правління Національної спілки архітекторів України та Львівської обласної організації НСАУ, голова Львівської регіональної палати сертифікованих архітекторів України, лауреат Державної премії в галузі архітектури – Володимир Вікторович Следзь.

Його світла енергія, що неустанно стреміла із люблячого серця вродженого мистця, постійно випереджала час. Він завжди намагався у всьому бути першим та передовим: у становленні регіонального приватного архітектурного бізнесу, у новаторських підходах проєктування та маркетингу, залучення передових технологій та електронних засобів, редагування та друку професійних журналів та медійної періодики, створення незалежних громадських архітектурних об’єднань та цехових професійних структур. Майже усі знані й відомі архітектори Львова та Західної України постсовєтської епохи здобували практику та путівку у «вільне плавання» саме на ТзОВ «Арніка», одним із засновників якої та довгорічним промовтером-директором був Маестро.

Реалізований творчий доробок пана Володимира по праву увійде до скарбниці об’єктів становлення сучасної Української архітектури. А світла пам’ять про нашого славного сучасника буде навічно викарбувана на скрижалях Пантеону відомих українських архітекторів Львова.

Основні реалізовані об’єкти ТзОВ «Арніка» за співавторства Володимира Следзя:

  • благоустрій площі перед пам’ятником Т.Шевченку у м.Львові;
  • багатоквартирні житлові будинки на вулицях Рудницького, Крип’якевича, Карпатській, Дзиндри, Квітневій, Сахарова, Тернопільській, Ніжинській, Й. Сліпого, Бр.Тимошенко;
  • торгово-офісні комплекси «ІнтерСІТІ»;
  • офіс регіонального управління УкрСиббанку у м. Львові;
  • стадіон «Арена Львів».

ТзОВ «Арніка» нагороджене дипломами Держбуду України за кращі будинки та комплекси житлово-цивільного та промислового призначення, збудовані та прийняті в експлуатацію.

Вперше в Україні у 2003 р. архітектор Володимир Следзь нагороджений премією Гран-прі Національної спілки архітекторів України «Велика Волюта» за досягнення в архітектурі.

У 2006 та 2008 рр. отримав відзнаку «Кришталева цегла» польського будівельного товариства за об’єкти, реалізовані в державах-сусідах ЄС. У 2013 р. Володимир Вікторович нагороджений Державною премією України у галузі архітектури за архітектуру стадіону «Арена Львів»

© 2013-2023 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.