Презентація компанії LUG Light Factory «Проектування освітлення. Фахова підтримка архітекторів»

Презентація компанії LUG Light Factory «Проектування освітлення. Фахова підтримка архітекторів»

30 березня 2019 року у Центрі архітектури, дизайну та урбаністики «Порохова ВЕЖА» відбулася презентація компанії LUG Light Factory – одного з провідних європейських виробників професійних систем освітлення.

Минулого тижня у стінах Порохової вежі відкрився новий мультимедійний виставковий проект «Іван Левинський. Імпульс», створений Львівською обласною організацією Національної спілки архітекторів України спільно з Арт-центром «Я Галерея» Павла Гудімова. Останнім часом інтер’єри Порохівні зазнали чималих оновлень та перевтілень. Зокрема, враховуючи недостатнє забезпечення будівлі природним освітленням, неабияка увага була приділена проектуванню систем штучного освітлення. Саме про них детально розповіли у своїй презентації генеральні спонсори виставки – представники компанії LUG Light Factory.

На презентацію завітало чимало бажаючих детальніше познайомитися з особливостями роботи та продукцією компанії. Спершу голова Львівської спілки архітекторів Богдан Гой провів захоплюючу екскурсію виставковим проектом «Іван Левинський. Імпульс», який охоплює три поверхи будівлі, розповів маловідомі факти з життя відомого будівничого та представив сотні цікавих фотографій будівель фірми Левинського та їх деталей, оригінали креслень, артефакти з приватних колекцій, інсталяцію кабінету Івана Левинського, а також три документальні фільми, зняті спеціально для виставки.

Після екскурсії та невеличкої перерви відвідувачі пройшли до лекторію, де представники компанії LUG розпочали презентацію «Проектування освітлення. Фахова підтримка архітекторів». Володимир Колошко, директор ТзОВ Вальво – головного дистриб’ютора компанії LUG в Україні, у своїй промові розповів про історію створення компанії, перечислив найбільші реалізовані проекти, а також представив своїх колег з Польщі та надав їм слово.

Знайомство з польською компанією LUG розпочалося з презентації директора з експорту Беати Тустановської. Її презентація містила відео, в яких показано як здійснюється проектування систем освітлення під конкретний проект від створення ескізів і до монтування на об’єкті. Компанія з 30-річним досвідом виробництва світильників відповідає високим міжнародним стандартам і передовим технологіям, про що свідчать численні нагороди та відзнаки. Фірма займається освітленням різних видів споруд та об’єктів. Це – офісні будівлі, промислові об’єкти, спортивні споруди, торгові центри, заклади культури та мистецтва, освітні заклади, медичні будівлі, вуличне освітлення, декоративне зовнішнє освітлення тощо. Було представлено реалізовані проекти у різних країнах світу: в Польщі, Франції, Німеччині, Італії, Іспанії, Нідерландах, Швеції, Норвегії, Бельгії, Ізраїлі, Саудівській Аравії, Лівії, Бразилії та ін.

Продовжив доповідь головний архітектор компанії Павел Кмецік. Його презентація була присвячена фаховій підтримці архітекторів. Він показав, як відбувається сам процес проектування освітлення в таких архітектурних програмах, як Revit, ArchiCAD, VectorWorks та ін. Спочатку створюється детальна 3D модель об’єкту, а тоді розробляється проект його освітлення. Архітектор показав конкретні приклади облаштування об’єктів системою штучного освітлення та продемонстрував етапи створення проекту освітлення від ескізів і до повної реалізації: зародження ідеї, пошук аналогів, виробничий дизайн, моделювання будівлі, створення візуалізацій та віртуальних турів, розрахунки освітлення, енергетичний аналіз тощо.

Під час презентаційної частини присутнім були представлені продукти компанії LUG, кожний отримав зразки рекламної продукції фірми-організатора події для ознайомлення з асортиментом. Продовженням заходу став фуршет в колі польських колег, де вже у неформальній атмосфері продовжилося спілкування, знайомство, обмін думками та жваві дискусії.

Детальніше про компанію: 

 

Анна Павлова

02.04.2019

© 2013-2023 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.