Презентація компанії «Loggia» і партнерів та майстер-клас «Мистецтво декору»

Презентація компанії «Loggia» і партнерів та майстер-клас «Мистецтво декору»

11-12 травня 2019 року у Центрі архітектури, дизайну та урбаністики «Порохова ВЕЖА» відбулася презентація компанії «Loggia» і партнерів виставкового проекту «Іван Левинський. Імпульс» та майстер-клас по створенню декоративного оздоблення «Мистецтво декору».

Минулого тижня у Пороховій вежі завершився мультимедійний інтерактивний проект «Іван Левинський. Імпульс». З нагоди закриття було організовано цілий ряд ексклюзивних заходів, до яких долучилося чимало відвідувачів. В рамках проекту було проведено архітектурний майстер-клас з нанесення декоративного покриття «Мистецтво декору», майстер-клас для дітей з малювання 3D-ручками, презентації  чотирьох компаній: «Loggia», «Ваш інтер'єр», «Wind» та «Вікно Плюс», а також презентація від Львівської спілки архітекторів «Мистецтво архітектурних подорожей. Архітектурна мандрівка Штутгард-Лугано-Мілан».

Перший день заходів розпочався з майстер-класу з декоративного тинькування «Мистецтво декору. Той момент, коли все змінюється...», організатором якого був всесвітньо відомий бренд «Loggia». Спочатку відбулася презентація про історію та досвід у галузі лакофарбових матеріалів та декоративних штукатурок засновників компанії «Loggia» у Львові Паоло та Олени Даффара. Майстер-клас, що тривав два дні, проводив італійський майстер-технолог заводу «Loggia». Львівські архітектори та дизайнери мали чудову можливість познайомитися як з класичними, так і з трендовими техніками використання сучасних декоративних матеріалів, а також поспілкуватися з провідними декораторами світу. По завершенню навчання усі учасники майстер-класу отримали дипломи.

Паралельно з майстер-класом зі створення декоративних штукатурок у стінах Порохової вежі відбувався майстер-клас для маленьких відвідувачів, що захоплюються творчістю – малювання 3D ручками. Діти разом з батьками занурилися в неймовірний світ 3D-моделювання і створили справжні шедеври за допомогою 3D ручок. Захід організовано спільно з «3D Genius» – групою молодих людей з міста Харкова, які вже 3 роки поспіль розвивають напрям малювання 3D ручками. Тож під пильним наглядом інструкторів було створено чудові оригінальні 3D вироби, які можна було взяти собі на згадку.

Після майстер-класу відбулися  презентації компанії «Loggia» та спонсорів проекту «Іван Левинський. Імпульс». Офіційний представник італійської компанії «Loggia» у Львові Паоло Даффара разом з Оленою Даффара презентували італійські фарби та декор і розповідали про революційний підхід до обробки стін та інших поверхонь. Понад 900 продуктів та 100 000 рішень дають можливість створити унікальний дизайн будь-якого об’єкту. Компанія використовує екологічні, «дихаючі» матеріали, водовідштовхуючі та стійкі до вигорання від ультрафіолетових променів. Окрім того, компанія «Loggia» розробила серію архітектурних фарб UMANA, яка має дуже високі фотокаталітичні властивості, завдяки чому очищує повітря, нейтралізуючи небезпечні мікроорганізми і бактерії. Антибактеріальні властивості фарби боряться з цвіллю та неприємними запахами, випускають кисень при дії як природнього, так і штучного освітлення та є абсолютно безпечними для здоров’я людини.

Мережу салонів декору у Львові «Ваш інтер'єр» представили засновниці компанії – Людмила Матвіїв та Оксана Івасів. Вже 12 років «Ваш інтер’єр» допомагає створювати комфортні інтер’єри квартир, готелів, ресторанів тощо. Основна продукція компанії – це штори, шпалери, килими, освітлення, сонцезахисні системи, фарби та домашній текстиль. Фірма може пишатися співпрацею з такими відомими готелями як Асторія, Атлас Делюкс, Нобіліс, Ріксос, Гранд Готель та ін. Основна тема презентації – «Моторні штори. Мрія чи реальність». Моторні штори – це карнизи та системи на електроуправлінні, універсальна та сучасна система регулювання штор, що здійснюється за допомогою спеціального пульта. Після презентації відвідувачі змогли наглядно оцінити, як працюють автоматичні системи управління та системи зворотнього зв’язку, поринути в світ тканин, шпалер та декору та отримати цінні подарунки під час розіграшу від компанії «Ваш інтер’єр».

Микола Гик, власник компанії «Wind», регіонального представника «Toshiba» і «Neoclima» у Львові, розповів про встановлення, обслуговування та ремонт кондиціонерів. Також він назвав основні характеристики, які варто враховувати при виборі системи кондиціонування, представив типи кондиціонерів, їх особливості та розміщення. Цікаві лайфхаки користування і встановлення кондиціонерів дозволять зробити правильний вибір та при цьому зекономити кошти. Під час лекції було розвіяно найпоширеніші міфи, що зустрічаються при виборі та встановленні кондиціонерів, а також розкрито секрети вибору для того, щоб зробити своє житло ідеальним. Нюанси встановлення кондиціонерів є надзвичайно важливими, адже порушуючи їх, втрачається комфорт. Компанія «Wind» допомагає створити не тільки комфортний та красивий інтер’єр, а й безпечний для здоров’я та дітей.

Завершальну лекцію-презентацію провів представник компанії «Вікно Плюс», найбільшого українського заводу-виробника Західної України, Олександр Вороновський, який розповів, як створити унікальний інтер'єр завдяки продукції компанії та нестандартним рішенням. «Вікно Плюс» – це виробник якісних вікон, що пропонує спеціальні умови співпраці та найкращу якість для усіх дизайнерських рішень. В процесі розповіді відвідувачі дізналися про енергозбереження вікон за допомогою напилення 3-4 шарів іонів, мультифункційне скло, яке захищає від сонячного тепла, скло «триплекс», яке тріскає, але не розбивається, а також стійке до дії вогню, прихований шов у вікнах і його переваги в дизайні та багато іншого. Компанія виготовляє ідеальні вікна для будь-якого дизайну. Дизайнери та архітектори довідалися про цікаві нюанси встановлення вікон для різних об'єктів і переваги кожного з них.

Після виступів партнерів заходу відбулася ще одна презентація від Львівської спілки архітекторів: «Мистецтво архітектурних подорожей. Архітектурна мандрівка Штутгард-Лугано-Мілан». Під час презентації Микола Шеремета та Михайло Хохонь розповіли про подорож архітекторів в рамках програми «Архітектурний тиждень» фантастичними місцями та містами Європи. Вони поділилися неймовірними враженнями, здобутими під час подорожі. В архітектурному турі містами Німеччини, Швейцарії, Італії та Франції  взяло участь близько 40 чоловік з різних міст України. Вони відвідали відомі архітектурні об’єкти, завітали в майстерню видатного архітектора Маріо Ботти, де познайомилися з його сином, який презентував досягнення та свіжі роботи майстерні, оглянули об’єкти цікавого та неординарного архітектора Пітера Цумтора та багато іншого. На даний момент вже готується нова програма «Архітектурного тижня», що планується на вересень цього року.

Після лекційної частини програми відбулася презентація продукції фірм-партнерів та демонстрація каталогів. Завершальною частиною закриття виставки «Іван Левинський. Імпульс» став святковий фуршет в колі цікавих та творчих  людей та продовження перегляду презентації з архітектурної подорожі.

 

Анна Павлова

13.05.2019

© 2013-2023 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.