Порохова вежа працює для розвитку архітектури Львівщини

Порохова вежа працює для розвитку архітектури Львівщини

1 липня до Дня архітектури України у Центрі Архітектури, дизайну та урбаністики “Порохова вежа” було презентовано новий простір, в якому розмістився містобудівний архів Львівської області. Захід відбувся разом з відкриттям міжнародної україно-польської виставки “ЗУСТРІЧІ-SPOTKANIA” - 2020.

«Перенесення містобудівного архіву Львівської області в Будинок архітектора є знаковою подією для всього професійного архітектурного середовища, адже Порохова вежа в останні роки стала платформою-хабом для комунікації та налагодження професійних та наукових зв’язків між архітекторами, урбаністами, дослідниками та всіма, хто дотичний до галузі» - зазначив голова Львівської обласної адміністрації Максим Козицький, який відвідав цей захід.

Також до урочистостей у Порохівні долучились голова Львівської обласної спілки архітекторів – Богдан Гой, головний архітектор Львівської області – Олена Василько, заступник директора Інституту архітектури та дизайну НУ «Львівська політехніка» – Юрій Диба та інші.

 

Керівником групи викладачів політехніки, які презентували власні малярські праці на Виставці, є викладачка Кафедри дизайну та основ архітектури - Ореста Ремешило-Рибчінська. «Міжнародна Виставка-семінар  “ЗУСТРІЧІ-SPOTKANIA” - 2020 вже вкотре проводиться у Львові як результат співпраці викладачів-архітекторів Національного університету «Львівська політехніка» і Вищої технічної школи в Катовіцах та збирає науковців і митців з Польщі й України» - зазначила вона.

Виставку у «Пороховій вежі» можна буде оглянути щоденно крім понеділка до кінця липня.

© 2013-2023 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.