Незабутні архітектурні подорожі на Полтавщину

Незабутні архітектурні подорожі на Полтавщину

Нещодавно львівські архітектори й дизайнери побували на Полтавщині — відвідали Полтаву і Relax Park Verholy. Це були сьома і восьма поїздки в рамках проекту ARCH-Podorozh, що організовує Zdorenko Agency, і завдяки якому архітектори, урбаністи, дизайнери з різних міст України відвідують нові й історичні об’єкти та обмінюються досвідом.

Перша поїздка відбулась 28 січня – 1 лютого. Це були три незабутні дні, під час яких 45 архітекторів і дизайнерів з Києва, Одеси, Харкова, Дніпропетровська, Львова, Чернівців, Черкас, а також два десятки полтавських колег мали чудову нагоду поспілкуватись, презентувати свої проекти.

А також ознайомитись і з архітектурою Полтави, де є цікаві пам’ятки, багато храмів та сучасні будівлі. Провів для колег пізнавальну екскурсію містом один з ініціаторів подорожі до Полтави - архітектор Артур Ароян.

За допомогу в організації, теплий прийом учасники арх-подорожі вдячні полтавським колегам Дмитрові Козиренку, а також головному архітекторові Полтави Вадиму Вадимову і його заступникові  Миколі Шевельову.

Учасники подорожі проживали у Relax Park Verholy в селі Соснівка (приблизно за 10 км від Полтави) ― комплексі, де створено комфортні умови як для відпочинку, так і для професійної комунікації.

Дизайн інтер’єрів різних об’єктів комплексу належить архітектору Володимиру Непийводі та Дмитру Бонеску (YOD Design Lab).

Після першої поїздки у «Верхоли» позитивних вражень було так багато, що українські архітектори отримали нагоду відвідати їх знову і на другу таку подорож, яка тривала з 31 березня до 4 квітня.

Співорганізаторами й інформаційними партнерами подорожей виступили журнал Prima Interior, а також Західноукраїнський Архітектурний Портал.

Долучилась й низка компаній-партнерів, які в рамках проекту представили різні новинки в галузі архітектури й дизайну. Це AGC Flat Glass Ukraine, FAKRO, MANEZH, Reynaers, Eclipse, Heidelberg Cement, Interior boutique A-partment, „Атлант-Буд“, „Віконна Гільдія“, „Аквантис“, „Тайгер“, Miele Ukraine, Interior Fabrics, TBI Company, „Український паркетний дім“, „Ален Буд“, а також компанія Expolight, що організувала незабутнє світлове шоу.

Цікавою була й авторська програма Юрія Самсонова з Design Thinking — методології, в основі якої є креативний (а не аналітичний) підхід до вирішення інженерних та ділових завдань.

Шість незабутніх днів ми провели разом! Спасибі всім!!! А тому чекаємо на нові цікаві проекти та дякуємо всім за чудову творчу атмосферу та неймовірні емоції!

13.04.2016р.

© 2013-2023 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.