«Інший формат» у Львові. Зустріч друга.

«Інший формат» у Львові. Зустріч друга.

Агенція архітектури та дизайну ZDORENKO AGENCY та журнал PRIMA INTERIOR за медіапідтримки Західноукраїнського архітектурного порталу організувала 16 травня в готелі Leopolis діалог-презентацію з Братами Юдіними (Київ) та Арсеном Костишиним (Львів). До них долучилися замовники й партнери.

Студія дизайну інтер’єрів і архітектурного проектування ARS-IDEA, засновником якої є Арсен Костишин, керується гаслом «Бог ― у дрібницях».

 Як цей принцип впливає на творчий процес і яких результатів завдяки ньому вдається досягти, Арсен Костишин показав на прикладах кількох закладів, над інтер’єром яких йому довелося працювати. Ребрендинг, а опісля грамотне зонування, обігрування горизонтальних площин, зокрема введення у простір антресолей ― і приміщення для ресторану «Кумпель», кафе «Кабінет» не тільки набули потрібного вигляду, а й змогли запропонувати відвідувачам більше посадочних місць. У мережі піцерій «Челентано» Арсен побавився з міксуванням кольорів, у мережі ресторанів «Crazy Town» меблі зробив не з дерева, а з металу, збагатив інтер’єр лампами, які переливаються разом із коктейлями. Наймасштабнішим же проектом для цього архітектора став проект п’яти ресторанів у одному приміщенні на пл. Ринок, 36. Він з гумором розповів, як під час його реалізації ставили найвищий в Україні акваріум і придумували на догоду замовникові дах, який би опускався і при потребі робив терасу закритою.

Свою презентацію Арсен Костишин завершив порадою колегам брати участь у всіх можливих конкурсах, їздити на виставки, оприлюднювати свої об’єкти в пресі, бо це сприяє розвитку й позитивно впливає на потенційних клієнтів.

Партнери заходу презентували новинки, які допомагають проектантам втілити в життя їхні дизайнерські ідеї. Так компанії Floorbest та DLW Flooring пропонують комплексні рішення усіх питань щодо підлоги на будь-яких об’єктах.

Фірми пропонують натуральний лінолеум, вінілову плитку, килимові покриття та штучну траву, а також наполегливо працює над популяризацією ідеї використання унікальних систем фальшпідлог, які забезпечують безперешкодний доступ до комунікацій.

А от якщо потрібне підлогове покриття з каучука, довговічне, екологічне, чи цільнолиті східці, звертайтеся до компанії Nora.

Підібрати декоративне й технічне освітлення, м’які меблі в сучасному стилі допоможе компанія Alter Light (у Львові її експозиції знайдете в ТЦ «Три слони» на першому поверсі).

Плитку й сантехніку ― компанія «Агромат» ― лідер з продажу в Україні. «Агромат» майже повністю відмовився від дилерів і пропонує знижки на купівлю продукції архітекторам і дизайнерам.

Брати Юдіни, відомі дизайнери і засновники студії YUDIN Design, завоювали публіку з перших жартівливих реплік і не відпускали її увагу до кінця заходу.

Олександр і Володимир розповіли, що за 17 років своєї діяльності пройшли шлях від реалізації проектів, які їм замовляли, до розробки їх із замовником. Тепер вони лише дають замовнику напрямок, тему й реалізовують проекти, які стають брендами, самі. Власне довкола створення брендів і була побудована презентація братів. Створити бренд непросто ― ніколи не знаєш, що врешті-решт вийде. Але знання певних закономірностей (нейминг, айдентинг й інтеграція їх в інтер’єр) спрощує роботу.

«Спочатку треба випитати у замовника, що він хоче. Та в будь-якому випадку важливо, щоб інтер’єр мав ідею і дві-три фішки, які підтримують її і пояснюють. Взагалі,вважаємо, що все має бути виправдане й говорити саме за себе», ― узагальнили Брати Юдіни.

Брати Юдіни побували в ролі експертів проекту «На ножах» на телеканалі «1+1». Як за 36 годин їм вдавалося до невпізнання змінити інтер’єр закладу харчування, а його власникам глянути на себе і свій бізнес з іншого боку, вони показали в коротких відеороликах.

Завершилася зустріч на неформальній ноті ― фуршетом і вільним спілкуванням усіх учасників «Іншого формату».

25.05.2017

Автор статті: Наталя Яценко

© 2013-2023 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.