Galeco - водостічні системи нового покоління

Galeco - водостічні системи нового покоління

Як в Україні, так і поза її межами, будівельний ринок розвивається дуже швидко. Це помітно не лише за кількістю новозведених будинків, але й за широким вибором будівельних матеріалів, які стають  якіснішими і різноманітними. Так само удосконалюються технології у виробництві  систем водовідведення дощової води. Компанія Galeco - провідний постачальник водостічних систем преміум-класу, пропонує широкий асортимент водостоків представлених різноманітною гамою кольорів та форм, що не просто збереже чи доповнить архітектурний стиль Вашого дому, але й забезпечить 100 % герметичність і довголіття усіх водостічних систем компанії.

У своїй діяльності метою компанії Galeco - розробити не лише стандартні рішення, але і нетрадиційні, сучасні розробки з врахуванням всіх новітніх тенденцій в будівництві, та потреб споживачів.  На сьогодні, водостічні системи Galeco  – це не лише пластик чи метал, це до дрібниць продуманий механізм, який відмінно справляється із завданням відведення води з даху. 

Прикладом є водостічна система квадратного профілю Galeco STAL² -  надасть будинку з карнизним звисом сучасний, естетичний вигляд. Система дозволяє здійснити монтаж декоративної планки, яка кріпиться у нижній частині кронштейнів ринви. Таке рішення дозволяє приховати передню частину ринви і обшити карнизний звис декоративним софітом Galeco NOVA - панелі, що закривають зовні виступаючу частину даху є справжньою прикрасою будинку.  У функції декоративного софіту Galeco NOVA входить також і правильна вентиляція підпокрівельного простору і захист від птахів.

Galeco STAL²
 

Водостічна система Galeco PVC ²- унікальна, квадратна форма ринви і водостічної труби ідеальна у всіх відношеннях, адже це найкраще рішення для збереження гармонії і естетики в найсучасніших архітектурно-будівельних проектах. Досконалість системи доповнює спеціально ущільнюючий елемент, що забезпечує високу герметичність всієї водостічної системи.

Galeco PVC²
 

Новаторським, нетрадиційним рішенням є розробка водостічної системи Galeco BEZOKAPOWYприхована система для безкарнизних будинків, у якій монтаж труби і ринви відбувається в фасад будинку. Водостік створений для полегшення роботи архітекторів, які розробляють нешаблонні форми будівель.

Galeco BEZOKAPOWY
 

Новинкою 2018 року компанія представила єдине на ринку системне, комплексне рішення для відводу води для плоских покрівель FLAT ROOFS. Завдяки якому можна легко поєднати водовідведення з плоскої покрівлі з квадратними ринвами Galeco STAL², або з прихованою системою Galeco BEZOKAPOWY.

FLAT ROOFS
 

Вибираючи класичний водостік круглої форми компанія також пропонує пластикову водостічну систему Galeco PVC, що виготовляється  за сучасними  технологіями – методом коекструзії. Тобто витисненням в одному процесі двох типів матеріалу.  Основою профілю водостічної системи Galeco PVC є несучий шар, що нерозривно з’єднується із зовнішнім шаром, дозволяючи оптимізувати різні параметри. У внутрішньому шарі максимально збільшується механічна міцність, в зовнішньому шарі – стійкістю до ультрафіолетового випромінювання, стійкістю кольору і блиску.

Водостічна система круглої форми із сталі Galeco STAL. Завдяки розробленому широкому зажимному з’єднувачу отримуємо унікальну систему монтажу, де передні пелюстки з’єднувача мають отвори, в які вставляються монтажний ключик. За рахунок створення важеля досягається оптимальне зусилля притиснення з’єднувача до профілю ринви. Піклуючись про споживачів компанія Galeco розробила інноваційні та єдині на ринку зажимні кути, що поєднують в собі перевірену ущільнувану систему і новаторське зажимне рішення. Зажимні кути не потребують використання з’єднувачів безпосередньо біля них, що знижує вартість всієї системи. Ретельно продумане рішення дозволяє легко, швидко і дешево кріпити ринви безпосередньо до кутів.

Galeco LUXOCYNK водостічна система з найбільш економним матеріалом, гарантуючи в той же час високу якість в експлуатації. Крім традиційного цинкового, система покрита додатковим полімерним шаром, утворююче стійке, надійне і плотне покриття, захищаючи сталь від корозії.

У порівнянні з конкурентними марками, компанія Galeco випустила перший на ринку універсальний, регулюючий кут, який максимально скорочує час і витрати на установку водостічної системи. Кожній водостічній системі компанія надає письмову гарантію на механічну стійкість від 10 до 35 років в залежності від системи.

Водостоки Galeco – це Ваш впевнений крок у майбутнє. Чому!? Тому, що результат роботи компанії реалізований в найвищій європейській якості з урахуванням усіх передових технологій.

 

Оксана Романець

© 2013-2022 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.