Енергоефективність - це ТАК!

Енергоефективність - це ТАК!

19 липня 2017 року у Львові SEMINARIUM провів  чергову конференцію  з новітніх технологій у будівництві "Енергоефективність - це ТАК!".

Близько 300 професіоналів, які прагнуть будувати за найсучаснішими технологіями - архітектори, проектувальники, директори будівельних компаній, інженери та інші фахівці будівельної галузі, - зібралися у готелі "Дністер", щоб обмінятися досвідом та ідеями. Свої енергоефективні технології представили компанії Kingspan, Saint-Gobain, "ФДМ Груп", MANEZH, Protan, FAKRO.

Модератор - архітектор з Білорусі Олександр Кучерявий - привітав слухачів білоруською мовою та поділився ідеями енергоефективних будівель, які він бачив під час архітектурних подорожей до Данії, Канади, Чехії, Німеччини, Італії, а також розповів про OptimaHouse - реалізований проект першого серійного енергоефективного будинку в Україні. Оскільки Олександр зі студентських років працює в галузі енергоефективних проектів (і має міжнародний диплом верифікатора активних будівель), його запитання та ремарки до представлених технологій створювали особливу креативну атмосферу в залі.

Спікери компанії Saint-Gobain познайомили слухачів з системою утеплення з інноваційним жорстким утеплювачем на основі скляного штапельного волокна ISOVER Штукатурний Фасад, що характеризується найвищими показниками теплозбереження та міцності при невеликій вазі.

Євген Чередник розповів, як будували Tesla Gigafactorу з сендвіч-панелей Kingspan та представив унікальний утеплювач QuadCore з теплотехнічними властивостями, що в 1,5 рази кращі за аналогічні властивості повітря. 

"ФДМ Груп" розповіли про ефективне енергозбереження з вентильованим фасадом з HPL Gentaş - матеріалу майбутнього покоління будівництва.

Український виробник та бренд - компанія MANEZH, - яка вже 23 роки розробляє і випускає власні сонцезахисні системи для терас готелів, ресторанів, кафе, приватних будинків, фасадів будівель (і виходить з ними вже й на європейський ринок), представила першу в Україні терасну систему під своїм брендом M-Ocean та інші свої розробки. Команда працює в трендах: «Зроблено в Україні», «Енергоефективність» і «Екологічність». Своєю місією компанія вважає не просто якісні й технологічні розробки - через створення унікальних інженерних сонцезахисних рішень впливати на зміну архітектури міст і тим самим підвищувати якісний і культурний рівень кожного і України в цілому.

Компанія Protan представила систему Protan Cool Roof - рішення з гідроізоляції покрівлі з енергозберігаючими властивостями, систему стримування дощових вод на покрівлі BlueProof, а також прості та надійні рішення з реновації старих покрівель.

Ольга Дубова (компанія FAKRO) розповіла про чинники, від яких залежить показник енергозбереження дахового вікна та представила новаторські рішення, які дозволяють суттєво економити теплоенергію: зокрема вікно FTT U8 Thermo, призначене для пасивного будівництва. Також FAKRO розглянули енергозберігаючі технології у вікнах для пласких дахів.

Обговорити було що, люди активно спілкувались у залі й поза ним - під час реєстрації слухачів та перерви на каву.

Всі презентації викликали масу питань: слухачі цікавились конкретними технічними параметрами представлених техноголій, рахували вартість вузлів та систем, обговорювали гарантії. Розходитись не хотілося.

Захід підтримали: львівський інформаційно-рекламний журнал для всіх, хто будує і будується, - "Аспекти Будівництва", журнал про архітектуру, будівництво і дизайн - "NM House", організатор осіннього будівельного форуму - ПрАТ "Гал-ЕКСПО" ,  Львівська обласна організація Національної спілки архітекторів України та Західноукраїнський архітектурний портал.

27.07.2017

© 2013-2023 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.