Ексклюзив

Дубай, «Експо – 2020»: поїхати, побачити, розповісти іншим

Львівська спілка архітекторів продовжує свої пізнавальні мандрівки – у листопаді разом із колегами з Києва, Тернополя, Ужгорода львів’яни побували в найбільшому і найбезпечнішому для туристів місті ОАЕ - Дубаї.
Семінар «Енергоощадність і екологічність в будівництві з Aluprof» у Львові

9 грудня 2021 року в ресторані «Urban Forest», що знаходиться у торговому центрі «Вернісаж», відбувся семінар на тему: «Енергоощадність і екологічність в будівництві з Aluprof».
Виставково-мистецький проєкт «Місто церков»

22 вересня у Центрі архітектури, дизайну та урбаністики «Порохова Вежа» відбулося відкриття нового виставково-мистецького проєкту «Місто церков».
Обрано переможця на проєкт реставрації Замку у Свіржі

21 вересня у Пороховій вежі відбулось засідання журі Всеукраїнського  архітектурного конкурсу на кращу проєктну пропозицію реставрації з пристосуванням під культурно-мистецький центр пам’ятки архітектури національного значення - замку XV - XVII ст. у с. Свірж.

Західноукраїнський архітектурний портал Львівської обласної організації Національної спілки архітекторів за підтримки Українського Культурного Фонду організовує архітектурний воркшоп «Фабрика Івана Левинського: Львівський Баухауз» 

Сторінки

© 2013-2022 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.