Архітектурна подорож до Чернівців: ЗИМА - 2017

Архітектурна подорож до Чернівців: ЗИМА - 2017

Завершення зими архітектори вирішили ознаменувати черговою архітектурною подорожжю. Це вже була дев’ята мандрівка у рамках щорічної програми ARCH Podorozh. Цього разу архітектори й дизайнери з різних міст України завітали до Чернівців. Захід традиційно організувала агенція з архітектури і дизайну Zdorenko Agency в інформаційному партнерстві із журналом Prima Interior та Західноукраїнським архітектурним порталом

До мандрівки долучились фахівці з Києва, Харкова, Одеси, Дніпра, Івано-Франківська, Львова і, звичайно, Чернівців. Триденна програма була насичена: екскурсії, презентації архітекторів і компаній-партнерів заходу, програма дизайн-мислення й активне спілкування. Це закономірно: програма ARCH Podorozh націлена саме на активізацію знайомств і професійного спілкування між українськими архітекторами та дизайнерами, обмін досвідом й ознайомлення з архітектурою та культурою різних міст країни.  У Чернівцях гостей зустріли господарі — місцеві архітектори.

Відбулася екскурсія столицею Буковини: учасники відвідали зокрема Чернівецький національний університет ім. Ю.Федьковича, що розташований в архітектурному ансамблі Резиденції митрополитів Буковини і Далмації — архітектурного шедевра ХІХ ст., що з 2011-го включений до Світової спадщини ЮНЕСКО.

Оглянули й  житловий комплекс «Водограй» — масштабний архітектурний об’єкт, що складається із сучасних багатоповерхівок, має унікальну інфраструктуру і композицію. Також завітали в мерію Чернівців, де зустрілись з головним архітектором міста Наталією Хілько.

Учасники арх.подорожі мали нагоду поділитись із колегами своїми актуальними напрацювання, презентували проекти. 

Архітектори Анна Папуша  - Pinik Architectural studio  з міста Дніпро

Львівський архітектор Віктор Романинець - автор відомої Ресторації «Бачевських»  у Львові

А також зі Львова був присутній провідний архітектор Сергій Губарь  з компанії «А7 Architects»

Керівник творчої архітектурної майстерні «Кудін»  - Віктор Кудін  м. Київ

Архітектор із Києва Ольга Рябова            

Архітектори із Києва Ліна та Олександр Федоренко

Дизайнер Катерина Шмигельська місто Львів.

Архітектор Валерій Кузніцов з міста Дніпро.

Архітектор з Черкас Ірина Брик

Архітектор Ольга Клейтман  - місто Харків.   

Дизайнер Юрій Глобчак - Студія дизайну та архітектури  Globarch group - місто Львів.

Долучилась й низка компаній-партнерів, які в рамках проекту представили різні новинки в галузі архітектури й дизайну. Це всім відомі компанії: ARMSTRONG,  МКС ФАСАД,  MAPEI, ТМ «EQUITONE», TOKADO, DOLETA, Компанія А-PARTMENT, Reynaers,  AGC Flat Glass Ukraine, Miele Ukraine  тощо.

Велике спасибі компанії Miele Ukraine за можливість дегустації смачної та запашної кави.

До роботи долучились також інвестори й представники міської ради Чернівців.

У суботу, 25 лютого, була передбачена авторська програма архітектора Юрія Самсонова з дизайн-мислення — актуальної методології вирішення професійних задач, що базується на домінуванні творчої складової над аналітичною і відтак сприяє пошуку інноваційних рішень, продуктів, сервісів.

Учасники — архітектори й партнери — поділились на чотири команди і працювали  над завданнями: 

їхні дослідження й проектування стосувались покращення певних архітектурних складових туристично-розважального та гірськолижного комплексу «Сонячна Долина» у селі Бояни (під Чернівцями), де власне й проживали учасники поїздки.

Чотири незабутніх днів ми провели разом! Спасибі всім!!! А тому чекаємо на нові цікаві проекти та дякуємо всім за чудову творчу атмосферу та неймовірні емоції!

18.03.2017

© 2013-2023 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.