ARCHIVISION 2018 і семінар – презентація компанії КНАУФ: Проектування інноваційних та енергоефективних об'єктів туризму і рекреації

ARCHIVISION 2018 і семінар – презентація компанії КНАУФ: Проектування інноваційних та енергоефективних об'єктів туризму і рекреації

27 вересня 2018 року у Будинку вчених відбувся  семінар-презентація до V Міжнародного молодіжного архітектурного фестивалю-конкурсу ARCHIVISION 2018. У рамках семінару було проведено доповідь про продукти та системи провідного виробника будівельних та оздоблювальних матеріалів у Європі компанії КНАУФ.

ARCHIVISION – щорічний міжнародний конкурс архітектурних проектів. Тема цьогорічного конкурсу: «Проектування інноваційних та енергоефективних об'єктів туризму і рекреації».

Геннадій Нестеренко – керівник відділу системних рішень компанії КНАУФ в Україні та один із співорганізаторів конкурсу ARCHIVISION – провів інформативну презентацію, в якій розповів про архітектурний конкурс, а також про широкий асортимент високоякісних матеріалів компанії, необхідних для проектування інноваційних та енергоефективних об’єктів.

Цього року в конкурсі представлені такі номінації: туристичні будівлі (готель, мотель, СПА, ресторан), курортні території (готель, база відпочинку, кемпінг, санаторій), інтер’єр (громадський простір, ресторани, конференц-зали, басейни, СПА) та ARCHINTEGRATION (розробка дизайн-проекту простору Державної архітектурно-будівельної бібліотеки ім. В.Г. Заболотного в Києві). До участі в огляді-конкурсі запрошуються особи віком до 35 років: архітектори, дизайнери, цивільні інженери, конструктори, а також проектні групи.

Мета огляду-конкурсу: виявити і відзначити з представлених робіт проекти (інтер’єрів та їх деталей, будівель і споруд, територій), які найбільш точно і комплексно відображають якісне поліпшення середовища проживання шляхом його перетворення за допомогою технологічних рішень компанії КНАУФ і партнерів конкурсу.

Перед учасниками поставлено завдання застосовуючи передові будівельні матеріали і технології, досягти максимального естетичного, функціонального, економічного, соціального ефекту від реалізації проекту. Фінал ARCHIVISION 2018 заплановано на 15 листопада 2018 року у Львові. З числа проектів будуть обрані три роботи, які найбільш повно і органічно відображають технології КНАУФ у конкурсному проекті. Дані роботи будуть відзначені спеціальними призами компанії.

У попередніх конкурсах ARCHIVISION вже приймали участь студенти архітектурних вищих навчальних закладів з різних міст: Києва, Львова, Дніпра, Одеси, Харкова, Чернівців, Рівного, Полтави, а також практикуючі архітектори з Харкова, Рівного, Кривого Рога, Бердянська, Броварів, Києва, Одеси, Вінниці, Івано-Франківська та навіть Тбілісі. Переможці номінацій отримали грошові та спеціальні призи від компанії КНАУФ та компаній-партнерів, а також можливість поїхати до різних міст Європи.

Після ознайомлення з умовами цьогорічного конкурсу відбулася презентація використання систем КНАУФ у готельному будівництві. Компанія КНАУФ є провідним підприємством європейської індустрії виробництва будматеріалів. Вона виробляє широкий асортимент продукції для оздоблення стін, стель, підлог, фасадів.

Основною продукцією КНАУФ на більш ніж 100 підприємствах Європи, Північної Америки, а також в Китаї і Ірані є гіпсокартонні плити, металеві профілі, гіпсові перегородки, сухі суміші, полістирол, перліт, устаткування для машинної обробки штукатурних розчинів та ін.

Використання матеріалів фірми КНАУФ при проектуванні допомагає забезпечити належний рівень звукоізоляції, хорошу акустику приміщень, утеплення, вогнезахист конструкцій, енергоефективність та екологічну безпеку, а також оригінальні фасадні рішення об’єктів.

Організаторами проведеного семінару-презентації були компанія КНАУФ та Національна спілка архітекторів України.

Усі відвідувачі семінару отримали каталоги з продукцією компанії для ознайомлення з асортиментом та використанням у своїх проектах.

 

Анна Павлова

27.09.2018 

© 2013-2023 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.