ЕНЕРГІЯ АРХІТЕКТУРИ. СИНЕРГІЯ ДИЗАЙНУ

7 лютого 2024 компанії Bergenz та The NEST запрошують архітекторів та дизайнерів інтер’єру на захід, присвячений рішенням у галузі енергобезпеки / енергоефективності та стратегічним рішенням у побудові контрактного бізнесу в архітектурі та дизайні інтер’єрів.

Спікери події:

Yaroslav Zakharchenko / archimatika з темою «Архітектура, яка вирішує проблеми»

Vitaliy Ivakhov / Салон “100% Інтер’єр”, Київ з темою “Дизайн як бізнес”

Вікторія Альохіна / Alekhina Architects з темою «Мить перетворення. Від уяви до реалій»

Компанія Bergenz представляє в Україні міжнародний концерн Wienerberger Wienerberger в Україні – найбільшого у світі виробника будівельної кераміки, забезпечує українським архітекторам, проєктантам та інвесторам можливість для використання кращих рішень у галузі будівництва та займається активним просуванням BIPV, що вони дозволяють поєднувати енергетичну ефективність та естетику в архітектурі та ландшафтному дизайні.

The NEST – компанія з двадцятирічним досвідом роботи в сфері дизайну, будівництва та керівництва комерційними проєктами. Експозиції відомих італійських брендів з оформлення інтер’єрів, дилерами яких є The Nest, як то Versace Home, Gianfranco Ferre Home, Poltrona Frau, Trussardi Casa, Shake Design представлені в шоурумах в Одесі та Києві. Компанія має великий досвід у комплектуванні і реалізації інтер’єрів у різних стилістичних напрямках та співпрацює з провідними архітекторами України та Європи. Партнерами The NEST є понад 200 італійських виробників меблів, освітлення, будівельних матеріалів, українські виробники та інженерні групи.

Організатор події: Gerasimova Agency

Медіа-партнер: Pragmatika

Вхід за особистим запрошенням за умови реєстрації.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ
Call Now Button