ДОКУМЕНТАЛЬНА СТРІЧКА КСЕНІЇ КРАВЦОВОЇ «ШЕЛЕСТ КРОКІВ».

25 січня 2024 року о 19:00 з нагоди дня народження Володимира Мельніченка в київському Будинку Архітектора (вул. Грінченка, 7) відбудеться показ документальної стрічки Ксенії Кравцової «Шелест кроків».

Після фільму — відкрита дискусія про долю музею АРВМ, сучасне значення та функціональний стан меморіального комплексу Залів Прощання на Байковому цвинтарі, практики збереження культурної спадщини українських митців під час повномасштабної війни.

Вхід вільний, проте відвідувачів заходу запрошують зробити посильний донат на розвиток Фонду збереження культурної спадщини Ади Рибачук та Володимира Мельніченка за посиланням https://pay.fondy.eu/s/TlKRe.

Реєстрація за посиланням https://forms.gle/fJaPeGjpjCzK3NyC6

«Шелест кроків» — стрічка про сьогодення і спогади, про смерть і життя, про розпач і щастя. Про Парк пам’яті на Байковому цвинтарі та про мозаїчний басейн «Зорі та сузір’я» перед палацом піонерів. Про дивовижне життя художника Володимира Мельніченка і про його нескінченну love story із Адою Рибачук. Про їхню спільну працю довжиною у життя. Про те що любов — це не дивитися очі в очі. Любов — це дивитися в один бік.

Ада пішла з життя 21 вересня 2010.
Володимир — 19 квітня 2023.

Документальний фільм-історія про життя й творчість видатних українських художників-монументалістів Ади Рибачук та Володимира Мельниченка, головний витвір яких — стіна Пам’яті на байковому цвинтарі — був знищений радянською владою після 13 років щоденної кропіткої праці митців…

Режисер Ксенія Кравцова
Оператор-постановник Владислав Нечипоренко
Сценарист Інокентій Вировий

Захід організовано за сприяння Спілки Архітекторів України

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ
Call Now Button