DESIGN LIVING TENDENCY

Design Living Tendency – зустріч постачальників і дистриб’юторів відбудеться 25 – 27.10.2023 за адресою КИЇВ, МВЦ (м. Лівобережна)
Design Living Tendency – найбільша в Україні торговельна виставка новітніх тенденцій в інтер’єрі, що представляє меблі, світло, декор, домашній текстиль і декор вікна. Щорічно, восени до Києва приїжджають фахівці з усіх регіонів України для того, щоб ознайомитися з новими колекціями, інноваційними рішеннями і трендами представленими провідними українськими і зарубіжними компаніями.

За роки існування виставка Design Living Tendency розширила кількість тематичних розділів, і сьогодні DLT – це не просто меблева виставка, а й глобальна платформа для пошуку ділових контактів і укладання вигідних контрактів з ключовими гравцями інтер’єрного ринку. До послуг компаній – професійно організований B2B-захід, що сприяє розвитку бізнесу та просуванню вашого бренду як в Україні, так і за кордоном.

Виставка Design Living Tendency об’єднує більш ніж 365 компаній,і дозволяє представити 20000 аудиторії фахівців широкий асортимент продукції, серед якої:

Меблі для дому (м’які меблі, дитячі меблі, кухонні меблі, меблі для ванної, меблі для віталень і спалень)
Меблі для офісу та сектору HoReCa
Інтер’єрний декор (сувеніри, подарунки, дзеркала, арома продукція, картини, посуд, прикраси, флористична продукція)
Освітлення (лампи, люстри, світильники)
Домашній текстиль
Декор вікна (штори, гардини, сонцезахисні системи, жалюзі, маркізи)

Виставка Design Living Tendency – це демонстрація не тільки продукту, але і його можливостей. Безліч проектів реалізованих спільно з кращими українськими та європейськими дизайнерами стають вітриною для креативних і навіть авангардних ідей.

Детальніше про виставку тут

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ
Call Now Button