Запрошення до реєстрації у Конкурсі Водонапірної Вежі

Запрошення до реєстрації у Конкурсі Водонапірної Вежі

Департамент Містобудування та земельних відносин міста Житомир запрошує вас прийняти участь* у всеукраїнському архітектурному закритому бліц-конкурсі на кращий дизайн внутрішнього простору Водонапірної Вежі та містобудівне рішення прилеглої території!

*В рамках проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні» Департамент містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради спільно з німецькою урядовою компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» оголошує про початок проведення всеукраїнського архітектурного закритого бліц-конкурсу на кращий дизайн внутрішнього простору Водонапірної Вежі та містобудівне рішення прилеглої території!

Близько 120 років тому водонапірна вежа в Житомирі була не просто архітектурною спорудою, а частиною водогону. У повоєнні часи - пунктом спостереження, у 80-х тут було кафе. Вже більше 20 років будівля зачинена для відвідувачів. За результатами громадського голосування 9-10 вересня 2018 року, в якому взяло
участь близько 3000 житомирян, було вирішено повернути Водонапірну вежу до життя, адже будівля водонапірної вежі – один з найбільш впізнаваних символів міста Житомир. Реновація водонапірної вежі дозволить відновити її історичну, культурну, соціальну та символічну цінність для громади міста.

Терміни реєстрації потенційних учасників: до 12 березня 2018
року.

Реєстраційний внесок: участь у конкурсі є безкоштовною.

Мова проведення конкурсу: українська.

Загальний призовий фонд конкурсу складає до 180 тис. грн. У конкурсі передбачено 3 призових місця. Переможці будуть нагороджені цінними призами, а саме: професійною комп’ютерною технікою преміум класу.

Конкурс проводиться з урахуванням умов конкурсних процедур
Європейського Союзу. До складу журі входять професійні досвідчені національні та міжнародні експерти, архітектори, науковці, представники місцевої влади та громадські діячі.

З детальними умовами конкурсу та термінами можна ознайомитись після реєстрації на вказану електронну адресу.

Детальніше про умови проведення конкурсу тут.

Для отримання запрошення надішліть запит на vezha.contest@gmail.com
<vezha.contest@gmail.com> або заповніть
форму
https://goo.gl/forms/qJfEWtlGQCJypt3r1
<https://goo.gl/forms/xzyznX6UNU9UZM9G2>

Не гайте часу, встигніть зареєструватися!

Дедлайн – 12 березня 2018 року.

© 2013-2022 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.