Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на кращу концептуальну пропозицію дитячого майданчика

дитячий майданчик європейського зразка

Пропонується розробити у сквері Святого Юра дитячий майданчик європейського зразка неагресивної фонової архітектури, який б не конкурував з пам’ятником Андрея Шептицького.

Унікальність дитячого майданчика полягає в ландшафтному та пластичному характері.

Ділянка проектування розташована у сквері на площі Святого Юра, історично сформованому у 1897 році за проектом Арнольда Рерінга, у зоні Р-1 (рекреаційна зона озеленених територій природних ландшафтів).

У 70-х роках у сквері був збудований дитячий майданчик за проектом студентського проектно-конструкторського бюро Львівського політехнічного інституту з використанням мініатюрних форм замку.

Дитячий майданчик знаходився у незадовільному стані та був демонтований у рамках реконструкції площі Святого Юра у 2015 році та прокладення трасування автомобільної дороги, яка сполучає вул. Митрополита Андрея та вул. М. Устияновича і частково захопила місце існуючого дитячого майданчика.

Враховуючи реконструкцію площі та для убезпечення дітей було обрано нове місце для розташування дитячого майданчика в сквері.

Відбір проводився шляхом голосування через е-сервіс “Громадський бюджет Львова“ у рамках громадського бюджету м. Львова, переможцем якого став Громадський проект, код 157, “Дитячий простір у сквері Святого Юра“, поданий громадською організацією “Батьки в дії“ та членами молодіжної громадської організації “ПЛАСТ – НСОУ“.

Премії конкурсу

Перше місце – 7 000 грн. + контракт
Друге місце – 2 000 грн.
Третє місце – 1 000 грн.

Графік проведення конкурсу

16.06.2017 18.00 год. – останній термін реєстрації учасників на участь у конкурсі.
30.06.2017 18.00 год. – останній термін подачі конкурсних проектів.
07.07.2017 – робота журі конкурсу, підведення підсумків конкурсу.

Контактна інформація конкурсу:
www.contest.com.ua
Мар’ян Кардаш
(067) 374 2008
playground@contest.com.ua

© 2013-2023 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.