Всеукраїнський конкурсний проект Reset City

Всеукраїнський конкурсний проект Reset City

15 листопада 2017 року стартував Всеукраїнський конкурсний проект Reset City.

Тематика конкурсів проекту Reset City:

  • Reset City// Renovation – 2018: розробка оптимальних енергоефективних рішень реконструкції  типових  дитячих садків та шкіл.
  • Reset City// Space – 2018: пошуки шляхів розвитку просторового середовища публічних просторів населених пунктів України.

Термін подачі конкурсних робіт: 27 квітня 2018 р.

Роботи надсилаються електронною поштою на адресу alex.baranowski@ukr.net. Детальний порядок подачі робіт визначений в Програмі та Умовах конкурсів.

Нагородження переможців Конкурсу відбудеться у травні 2018 р.

Тези програми:

Завдання Конкурсу Reset City// Renovation  - розробка передпроектної пропозиції реконструкції з енергоефективними рішеннями типового дитячого садка чи школи. Об’єкт може мати реальну прив’язку, тобто  конкурсна пропозиція може стати основою для подальшого проектування. 

Завдання конкурсу Reset City //Space  – розробка концепції вирішення конкретного публічного простору в міському середовищі.

За конкурсними номінаціями буде проведено також конкурси-огляди, на яких будуть представлені об’єкти, збудовані протягом 3-х останніх років.

Вимоги до професійного рівня учасників:  до участі в конкурсах запрошуються атестовані в Україні архітектори та авторські колективи, в складі яких є принаймні один атестований архітектор. Для студентів архітектурних факультетів ВУЗів України передбачені окремі номінації в кожному з конкурсів.

Реєстрація учасників Конкурсу – до 25 січня 2018 року. Щоб зареєструватися претенденти на участь у Конкурсі повинні надіслати лист з інформацією про себе (прізвище, ім'я, по батькові, адреса, телефон, е-mail, № сертифікату архітектора) на електронну адресу: alex.baranowski@ukr.net.

Усім зареєстрованим претендентам до 25 грудня будуть вислані інформаційні матеріали, необхідні для підготовки конкурсних проектів.

Нагороди

Переможці кожного з конкурсів проектних пропозицій отримують грошову премію в розмірі 15 тис грн. Премія в конкурсі студентів становить 5 тис. грн. Переможці кожного з конкурсів-оглядів отримують грошову премію в розмірі 5 тис грн.

Переможці Конкурсів, що зайняли 2 та 3 місця отримують дипломи та подарунки від партнерів проекту

Подальше використання конкурсних матеріалів

Проекти-переможці  конкурсу Reset City// Renovation   будуть рекомендовані для використання при реконструкції будівель бюджетних установ. Проекти-переможці  конкурсу Reset City// Space   будуть рекомендовані для подальшого проектування на реальних об’єктах територіальних громад України.

Кращі роботи будуть представлені на виставці в Центральному будинку архітектора.

Мова проведення конкурсу – українська.

Склад Журі конкурсу:

  • Петро Маркман, архітектор, віце-президент НСАУ
  • Олег Сергейчук, архітектор, д-р технічних наук, професор КНУБА, академік Академії будівництва України  
  • Віктор Ліхно, архітектор, керівник АРХІТЕКТУРА.УА
  • Тетяна Кащенко, архітектор, кандидат архітектури, доцент КНУБА
  • Лариса Шулдан, інженер, кандидат архітектури, доцент НУ "Львівська політехніка"
  • Василь Мацковський, директор компанії ЗОЛОТИЙ МАНДАРИН
  • Ольга Афоніна, генеральний директор компанії ОНДУЛІН

Замовники (організатори) конкурсного проекту: Національна спілка архітекторів та компанія МедіаПрайсЦентр, за сприяння Київського Національного університету будівництва та архітектури.

Деталі на сайті: http://konkurs.bprice.ua та www.facebook.com/pg/reset.city.

© 2013-2022 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.