Всеукраїнський конкурс на кращу проектну пропозицію облаштування скверу в м. Рівне

Всеукраїнський конкурс на кращу проектну пропозицію облаштування скверу в м. Рівне

З 20 травня до 27 червня 2019 року триватиме реєстрація на Всеукраїнський конкурс на кращу проектну пропозицію облаштування скверу на розі вулиць Соборної та Петра Дорошенка в місті Рівне (сквер “на Волі”).

Конкурс відкритий, до участі запрошуються як фахівці, так і студенти, як самостійні автори так і колективи. Вітається участь міждисциплінарних колективів, в складі яких є фахівці з архітектури, дизайну, історії, урбаністики тощо.

Зараз на місці скверу занедбана зона. Проектна пропозиція має включати в себе вирішення інфраструктурних проблем цієї ділянки (знищений газон, відсутність місць відпочинку, озеленення, освітлення і т.д.) та враховувати історичний контекст території. Ця частина міста належала колись до передмістя “Воля” і учасникам пропонується метафорично показати образ колишнього передмістя та поєднати його з філософським поняттям терміну “воля”.

Переможці отримають премії в розмірі 15 000, 10 000 і 5 000 грн за відповідно перше, друге та третє місця. Участь безкоштовна.

Реєстрація триватиме з 20 травня по 27 червня, подача проектів до 30 серпня, оголошення результатів 10 вересня 2019 року.

Замовник конкурсу - управління містобудування та архітектури виконкому Рівненської міськради. Організатор - незалежна залучена компанія.

Більше інформації про конкурс читайте на офіційній сторінці https://www.facebook.com/konkursVolya/.

Контакти відповідального секретаря конкурсу - coordynator.konkurs@gmail.com та +38 097 99 11 352 (Ірина).

Програма конкурсу, вихідні дані, дослідження території проектування та фотофіксація - тут .

Запрошуємо до участі!

© 2013-2023 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.