Відкритий міжнародний архітектурний конкурс OKNA.ua

Відкритий міжнародний архітектурний конкурс  OKNA.ua

Інтернет­видання OKNA.ua оголошує про початок Відкритого міжнародного архітектурного конкурсу на кращі проекти з оздоблення фасадів при утепленні багатоквартирних будинків.

Головне завдання конкурсу — показати, які сміливі ідеї можна втілити на сірих фасадах міських будинків. Три найкращі проекти отримають премії. До складу міжнародного журі входять українські та німецькі архітектори. 

До участі у конкурсі запрошуються архітектори, студенти архітектурних факультетів, дизайнери, художники та просто творчі люди. Конкурс є відкритим, участь у ньому безкоштовна.

Офіційні спонсори — REHAU, CERESIT WHITETEQ. Архітектурний конкурс пройде за підтримки Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України та Київського національного університету будівництва і архітектури (КНУБА).

Організатор конкурсу — Інтернет­видання OKNA.ua.

Призовий фонд становить 30 000 грн:

  • перше місце — 15 000 грн
  • друге місце — 10 000 грн
  • третє місце — 5 000 грн.

Переможці визначатимуться шляхом голосування експертного журі протягом 7 днів після завершення прийому конкурсних робіт. Конкурсні роботи приймаються до 18:00 15.06.2015 року. Для участі у конкурсі необхідно заповнити анкету на сайті OKNA.ua.

Результати конкурсу, роботи переможців, а також кращі роботи (за оцінками журі) будуть опубліковані на сайті OKNA.ua.

З технічними умовами, форматом подання робіт та контактами організаторів можна ознайомитись тут.

© 2013-2022 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.