УКУ оголошує конкурс на проект будівлі Колегіуму

УКУ оголошує конкурс на проект будівлі Колегіуму

Український католицький університет оголошує конкурс з вибору проектної організації для проектування другого корпусу Колегіуму за адресою: Львів, вул. Козельницька, 2.

Загальна інформація про проект

Впродовж кількох останніх років УКУ реалізує унікальний для України проект — будівництво університетського містечка з новими навчальними корпусами, Колегіумом, бібліотекою, церквою та іншими будівлями. Розміщення кампусу біля найбільшого і найдавнішого парку Львова створює унікальну атмосферу та комфортні умови для навчання, про які можна тільки мріяти.

Kozelnutska (7 of 40)Станом на січень 2016 р., в містечку експлуатується два будинки: Колегіум (2012р.) та Багатофункційний академічний корпус (2013р.). Обидва будинки запроектовано Укрдизайнгруп (Львів) та KMW Architects (США). Зараз у Колегіумі проживає понад 200 студентів, куратори та гостьові викладачі. Діє Центр духовної підтримки людей з особливими потребами “ЕМАУС”. В академічному корпусі, крім навчальних авдиторій, кафе та трапезної, функціонують деканати гуманітарного факультету, програми з управління, комп’ютерних наук, адміністрація Львівської бізнес-школи, Школи біоетики, Інституту лідерства та управління.

На стадії реалізації – дві будівлі:

Церква Св. Софії (2-рівневий храм і пасторальний центр). Проект – Укрдизайнгруп (Львів) та Bereznicki Architects (США), планований термін завершення – осінь, 2016 р.

2015-01-09 (3 of 22)Центр Митрополита Андрея Шептицького, проект – “Чаплінський і партнери” (Львів) та Behnisch Architekten (Німеччина). Запланований термін завершення – літо, 2017 р.

2015-01-09 (4 of 22)Відповідно до Стратегії розвитку УКУ 2020 одним із пріоритетів є розширення інфраструктури Університету. Відтак одне із завдань – побудувати другу частину Колегіуму для проживання 200 студентів за моделлю living learning community – спільноти, що живе і навчається разом.

KOlehium 2013 (20)Умови конкурсу

1. Конкурсний відбір проводиться в два етапи:
I – Кваліфікаційний відбір: збір заявок, попереднє знайомство, відбір 2-3 компаній для ІІ етапу.
II – Конкурс передпроектних пропозицій серед кількох компаній, відібраних на І етапі

2. Вимоги до учасників кваліфікаційного відбору:
– 
наявність портфоліо проектних робіт подібних за складністю об’єктів;
– позитивні відгуки від двох замовників за останні 2 роки;
– готовність провести презентацію своєї компанії та попередніх робіт в УКУ, в лютому 2016.

3. Загальні умови участі у конкурсі:
1. Участь є добровільною та не гарантує участі у наступних етапах. Організатор відбору не зобов’язаний надавати учасникам роз’яснення його результатів.

2. Учасник повинен подати в електронному вигляді заявку(інформаційний пакет) на участь у конкурсі.

3. Інформаційний пакет повинен підтверджувати досвід та можливості виконавця, і передбачає наявність:
– Супровідного (мотиваційний) листа (.pdf)
– Інформації про компанію та виконані об’єкти (.doc, .pdf, .ppt)
– Контакти 2-3 замовників (.pdf)

4. Компанія-учасник повинна бути готова, на запит організатора, відвідати університетське містечко УКУ, для ознайомлення з наявною інфраструктурою, середовищем та, у визначений замовником термін, провести презентацію компанії для представників замовника.

 4. Орієнтовний термін проектування: березень 2016р. – березень 2017р.

Інформаційні пакети просимо подавати в електронній формі на адресуab@ucu.edu.ua.
Кінцевий термін подання інформаційних пакетів – 10 лютого 2016р.

Додаткову інформацію можна отримати у відділі будівельних проектів Українського католицького університету за адресою: м. Львів, 79026, вул. Козельницька, 2, тел..: (032) 240 99 41, або написавши листа на ab@ucu.edu.ua

© 2013-2023 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.