Steel Freedom 2019

Steel Freedom 2019

1 вересня 2019 року стартує щорічний студентський конкурс Steel Freedom, який об'єднує студентів архітектурно-будівельних спеціальностей ідеєю створення проектів в металі в сегментах житлової та комерційної нерухомості з подальшою реалізацією.

За 5 років проведення конкурсу в Steel Freedom взяли участь 793 студента з 16 ВНЗ України, які розробили 310 проектів в сталевому каркасі. Унікальна ідея конкурсу Steel Freedom дозволяє молодим і талановитим архітекторам проявити свої можливості з перспективою подальшого працевлаштування у провідних архітекторів України, а також престижних компаніях України і за кордоном.

Цього року організатор конкурсу Асоціація Український центр сталевого будівництва підписала угоди про співпрацю з будівельними ВНЗ України, заручившись підтримкою керівництва і викладачів, які, стануть кураторами команд, будуть проводити консультації учасників на етапі розробки проектів. І найголовніше - конкурсний проект може бути представлений студентами до захисту, як курсова, контрольна або звітна робота в рамках навчального процесу.

На даний момент підписані меморандуми з:

  • Придніпровською державною академією будівництва та архітектури
  • Київським національним університетом будівництва і архітектури
  • Полтавським національним технічним університетом імені Юрія Кондратюка
  • Харківським національним університетом будівництва і архітектури
  • Одеською державною академією будівництва та архітектури

Умови конкурсу:

  • У конкурсі беруть участь студенти 4, 5 і 6 курсів за спеціальностями: архітектура будівель і споруд, промислове і цивільне будівництво. Кількість учасників в команді від 1 до 5 чоловік.
  • Учасникам конкурсу необхідно запропонувати оригінальні концептуальні рішення з застосуванням сталевих конструкцій в створенні проектів об'єктів нерухомості відповідно до технічного завдання.

В технічному завданні Steel Freedom 2019 заявлені дві категорії конкурсних проектів:

  • Створення проекту соціального офісу з громадською приймальнею міського голови в м Маріуполь. Замовник проекту Маріупольська міська рада.
  • Створення проекту житлового комплексу Alfa Residence в м Дніпро. Вихідні дані для розробки проекту надані компанією UTG Residence, девелопер проекту - DC Evolution.

Конкурс Steel Freedom 2019 стартує 1 вересня.

Реєстрація команд-учасників з 1 по 30 вересня.

Термін подачі проектів до 6 листопада, фінал конкурсу 30 листопада 2019 р.

Організатором конкурсу Steel Freedom виступає Асоціація Український Центр Сталевого Будівництва, місія якої просування стали, як переважного матеріалу в будівництві і реконструкції об'єктів нерухомості.

Генеральний партнер конкурсу - Група Метінвест.

Офіційні партнери: GreenCoat / SSAB, Tekla / Trimble, Сталекс, Vikant, ЛІРА-САПР. За підтримки: Національної спілки архітекторів України.

Детальніше про конкурс тут.

© 2013-2022 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.