Проектування мультикомфортного будинку – 2019

Проектування мультикомфортного будинку – 2019

5-8 червня 2019 року у Мілані відбудеться фінал міжнародного студентського конкурсу: "Проектування мультикомфортного будинку – 2019".

Умови конкурсу

 • Об'єкт проектування: район станції метро Crescenzago у Мілані (Італія).
 • Учасники: Студенти будівельних і архітектурних ВНЗ.
 • Глобальний організатор: «Saint-Gobain Insulation» (Франція).
 • Організатор конкурсу в Україні: ТОВ «Сен-Гобен Будівельна Продукція Україна».
 • Міжнародний сайт: www.multicomfort.saint-gobain.com 

Строки проведення та етапи

 • Реєстрація для участі: 1 жовтня 2018 – 28 лютого 2019 року.
 • Подача конкурсних робіт: до 1 березня 2019 року.
 • Національні півфінали: до 5 березня 2019 року.
 • Національний фінал: 22 березня 2019 року.
 • Міжнародний фінал: 5-8 червня 2019 року у м. Мілан (Італія) року.

Зміст конкурсу

Оскільки світ стає більш урбанізованим, а міста – більшими за розміром та більш густонаселеними, збільшується споживання енергії, а також викиди CO2. В цілому, будівельний сектор відповідає за 40% від загального споживання енергії та викидів CO2 в світі, що потребує нового підходу до розробки кожного нового проекту та кожної нової будівлі, що реконструюється.

Значна частина житлового фонду Європи – це будови старіші за 50 років, при цьому багато будинків, що використовуються в даний час, старіші за 100 років. Більше 40% наших житлових будинків було побудовано до 1960-х рр., коли будівельні норми в частині енергоспоживання були вкрай низькими.
До 2030 року муніципалітет Мілана очікує, що це місто стане центром глобальної мережі, що з'єднує людей і місця за допомогою нових платформ, залучаючи людей, що пропонують особисті, професійні та соціальні можливості, збільшуючи свою повагу до навколишнього середовища і сприяючи зростаючому сталому відношенню до процесу безперервної регенерації в рамках розвитку міста.

Завданням на 15-му International Edition of MultiComfort House Students Contest, створеного брендом ISOVER у тісному співробітництві з Міланською міською радою, є ремоделювання та відновлення підключення до міських мереж району станції метро Crescenzago у Мілані у відповідності з баченням #milano2030. Учасники повинні створити бачення майбутнього та сталого розвитку району станції метро Crescenzago, інтегрованого в міський простір, і врахувати регіональний контекст місцевості. Проект вимагатиме реконструкції трьох існуючих будівель, пов'язаних з новою розробкою, що включає використання житлових, громадських приміщень та послуг. Проект повинен бути інноваційним, стійким, енергоефективним та відповідати критеріям MultiComfort.

Мілан стоїть перед новим етапом розвитку. До 2030 року понад 12 000 чоловік матимуть більше 85 років, а більше 50 000 чоловік представлятимуть молоде населення у віці від 19 до 34 років. План, що розробляється для цього міста, шукає всеохоплюючого зростання, для всіх і скрізь.

Учасники

Учасниками конкурсу можуть стати студенти ВНЗ архітектури, дизайну та будівництва у всіх країнах присутності ISOVER, де проводиться даний конкурс. До участі запрошуються всі студенти з 3-го по 6-ий курс навчання, як індивідуально, так і у командах (до 3-х осіб у групі). Одна особа не може входити в дві різні команди, що представляють проект в рамках даного конкурсу. Одна команда / одна особа може виставити на конкурс не більше одного проекту.

Порядок проведення конкурсу

Студентський конкурс «Проектування Мультикомфортного будинку Saint-Gobain» проходить в два етапи:

Перший етап – національні півфінали та національний фінал

 • Відбуваються в усіх країнах, де ISOVER проводить даний конкурс.
 • Національні півфінали пройдуть у тих містах, де кількість учасників становитиме більше 3 команд. Під час півфіналу пройду презентація робіт та визначення переможців півфіналу. Кращі команди – учасниці півфіналів будуть запрошені до Києва для участі у національному фіналі (до 3 команд з одного міста). «Сен-Гобен Будівельна Продукція Україна» залишає за собою право змінити кількість команд, що брали участь у національному півфіналі, які будуть запрошені до Києва для участі в національному фіналі – у бік зменшення або збільшення кількості команд.
 • В рамках національного фіналу в м. Києві відбудеться захист проектів та вибір переможців. По одному представнику від команд, що зайняли 1, 2 та 3 місця, поїдуть на міжнародний фінал.
 • Онлайн етап проводиться в тих країнах, де не проводяться національні етапи конкурсу.

Другий етап – міжнародний фінал 

 • Міжнародний фінал конкурсу відбудеться 5-8 червня 2019 року у м. Мілан (Італія).
 • На міжнародний фінал буде запрошено переможців Національного фіналу (по 1 представнику від команд, що зайняли 1, 2 та 3 місця на національному фіналі) та одну команду-переможницю онлайн-етапу.
 • Максимум 60 команд з усіх країн, що беруть участь у конкурсі, буде запрошено на міжнародний фінал.
 • Під час проведення міжнародного фіналу проекти учасників будуть представлені для перегляду та обговорення членами журі. Окрім того, автори проектів будуть мати можливість пояснити журі та іншим учасникам концепцію свого проекту під час п’ятихвилинного виступу. Усі виступи будуть транслюватися наживо на сайті: www.multicomfort.saint-gobain.com
 • Після презентацій відбудеться нарада журі та церемонія нагородження переможців. Міжнародне журі вибере трьох переможців міжнародного фіналу. Крім того, журі може присудити кілька спеціальних призів за видатні ідеї, представлені учасниками конкурсу.

Критерії оцінки конкурсних робіт

1. дизайн та функціональність;
2. дотримання параметрів та характеристик Мультикомфортного дому ISOVER;
3. економічні, екологічні та соціальні аспекти функціонування території;
4. застосування матеріалів та рішень ISOVER;
5. якість наданих матеріалів відповідно до вимог конкурсу;
6. цікава презентація.

Призовий фонд конкурсу

Для кожного з двох етапів конкурсу встановлюються грошові призи за перше, друге та третє місця. Крім того, представництво компанії в кожній країні може присудити додаткові призи.

Перший етап – національний фінал

 • Перше місце – 7 000 грн.
 • Друге місце – 5 000 грн.
 • Третє місце – 3 000 грн.
 • Спеціальний приз – 1000 грн.
 • Студентський приз – 1000 грн.

Другий етап – міжнародний фінал

 • Перше місце – € 1500
 • Друге місце – € 1000
 • Третє місце – € 750
 • Спеціальний приз – € 500
 • Студентський приз – € 500

На національному та міжнародному етапах організатори можуть прийняти рішення як про присудження додаткових призів, так і скорочення їх кількості.

Графік проведення конкурсу

Анонс умов конкурсу та проведення лекцій у профільних ВНЗ:

Жовтень-грудень 2018 р.

Реєстрація на національний етап

Реєстрація повинна проходити через Інтернет за адресою 
https://multicomfort.saint-gobain.com/user/registration
Учасники, які не пройшли таку реєстрацію або надали неповну або неправдиву інформацію, можуть бути позбавлені права участі у конкурсі.

 • Останній термін реєстрації для участі в національному етапі – 28 лютого 2019.
 • Всі офіційні повідомлення, що стосуються конкурсу, будуть надсилатися електронною поштою учасникам, які зареєстровані на https://multicomfort.saint-gobain.com/user/registration

Онлайн консультації 

В період з листопада 2018 по березень 2019 буде організовано декілька онлайн консультацій. Точні дати будуть надані всім зареєстрованим учасникам через офіційний інформаційний канал конкурсу 
www.multicomfort.saint-gobain.com > Multi Comfort Student Contest

Запис онлайн консультацій можна знайти на ютуб какналі https://www.youtube.com/user/IsoverUA

Останній строк подачі готового проекту для участі в національному етапі конкурсу 1 березня 2019 року.

Національні півфінали 

Пройдуть в містах, де зареєструвалося 3 та більше команд, до 5 березня 2019 року.

Національний фінал та церемонія нагородження

Відбудеться 22 березня 2019 року в м. Києві (орієнтовно). Дату може бути змінено.

Надання матеріалів на міжнародний фінал

Не пізніше 30 квітня 2019 року.

Міжнародний фінал та церемонія нагородження:

Міжнародний фінал конкурсу відбудеться з 5 по 8 червня 2019 року в м. Мілан (Італія).

Транспортні витрати та витрати на відрядження

Перший етап – національні півфінали та фінал 

Конкурсанти беруть на себе ризики та витрати, що пов'язані з наданням конкурсних робіт на національні півфінали. Компанія «Сен-Гобен» оплачує транспортні витрати для команд-переможниць національних півфіналів, які будуть запрошені до Києва для участі в національному фіналі.

Другий етап – міжнародний фінал 

Надання проектної документації на міжнародний фінал здійснюється за рахунок місцевого представництва ISOVER. Ці компанії беруть на себе всі витрати, пов'язані з переїздом, а також проживанням конкурсантів в місці проведення міжнародного фіналу.

Правовий аспект

Учасники студентського конкурсу «Проектування Мультикомфортного будинку Saint-Gobain» («Конкурс») погоджуються, що вся інформація / дані, що містяться в їх проектах, не порушують прав на інтелектуальну власність будь-яких третіх сторін, і що вони або є власниками даної інформації / даних, або повністю уповноважені на їх використання та надання.

Учасники зберігатимуть необмежені права на інтелектуальну власність щодо своїх проектів. Учасники національного або міжнародного етапу конкурсу незалежно від свого стану (студент, викладач, співробітник, співробітник ISOVER та інші учасники) дають необмежений дозвіл "Сен-Гобен ISOVER" безоплатно використовувати та публікувати їх проекти, презентації проектів та всі матеріали, що надані конкурсантами або представляють їх, включаючи фото / відеоматеріали, зроблені учасниками конкурсу та / або матеріали, які надані конкурсантами на адресу Організатора для участі в конкурсі, протягом необмеженого періоду часу і для всіх публікацій в ЗМІ, заплановані Організатором.
Конкурсанти визнають, що рішення журі є остаточним. Всі учасники цим приймають незаперечний і остаточний характер рішення журі. Беручи участь в конкурсі, конкурсанти визнають умови проведення конкурсу, представлені в цьому документі, і погоджуються з ними.

Порядок подачі документів

Учасники національного та міжнародного етапів студентського конкурсу «Проектування Мультикомфортного будинку Saint-Gobain – 2019» повинні дотримуватися наступного порядку подачі документів.

Порядок подачі документів – Національний етап 

Учасники повинні зареєструватися на сайті https://multicomfort.saint-gobain.com/user/registration

Всі зареєстровані учасники отримують офіційну інформацію через офіційне онлайн джерело. Всі команди, що беруть участь, але які не зареєструвалися або надали неповну або неправдиву інформацію, не допускаються до участі в конкурсі. Конкретні умови подання проектів на національний етап, а також остаточний графік проведення національного етапу визначаються відповідними місцевими представництвами компаній.

Під час національного півфіналу учасники презентують свої проекти на основі презентації у форматі PоwerPoint. Для наочності вони можуть підготувати 3 (три) плакати розміром 84 x120 см. Час виступу команди – не більше 10 хвилин. Під час національного фіналу учасники презентують свої роботи у вигляді презентації у форматі PowerPoint. Час виступу команди – не більше 5-7 хвилин (максимум!). Презентації мають бути передані організаторам конкурсу як мінімум за три дні до дати проведення національного фіналу. Окрім презентації, на національний фінал слід підготувати короткий опис проекту на 1-2 сторінки (роздатка-пам’ятка для членів журі, буде використана під час обговорення та визначення переможців).

Порядок подачі документів – Міжнародний етап 

Документи на міжнародний етап конкурсу повинні бути надані до 30 квітня 2019.

Всі команди, що беруть участь, повинні передати контактній особі ISOVER в своїй країні наступну інформацію:

1. Проект в електронному форматі: 

 • PDF файл версії 9 або в більш ранній версії
 • Роздільна здатність 300 dpi
 • Розміри плакату 180 см x 80 см (висота 180 см, ширина 80 см). Плакат готується англійською мовою.
 • Максимальна кількість плакатів, яку повинна надати одна команда – 1 (один). Плакат до проекту повинен містити наступну інформацію:
 • Країна учасника (наприклад, Австрія)
 • Університет (наприклад, Університет Любляни)
 • Ім`я автора проекту (або імена всіх авторів проекту в разі командної роботи)
 • Порядковий номер виступу на міжнародному фіналі (порядкові номери презентацій будуть визначені організаторами міжнародного етапу конкурсу у випадковому порядку та повідомлені учасникам до 1 червня 2019 року).

Ці дані будуть використовуватися представниками ISOVER для друку проекту та підготовки мобільного стенду для кожної команди для виставлення проекту на міжнародному етапі.

2. Презентація проекту в електронному вигляді: 

 • Презентація – PowerPoint (англійською мовою)
 • Формат PPT або (PPTX). Інші формати не приймаються.
 • Файл повинен мати назву: Country X_Y Prize, Name1_Name2_Name 3.
 • Наприклад: Serbia, 2nd Prize, IlianDragutinovici_Igor Pancic
 • Максимальний розмір файлу, не архівованого, повинен бути не більше 50 MB.
 • Усі презентації більшого розміру будуть скорочені до необхідного розміру.

Цей файл буде використаний на міжнародному етапі для офіціальної презентації проекту.

3. Індивідуальні фотографії кожного члена команди у форматі tiff, кольорової схеми CMYK, з роздільною здатністю 300 dpi.

4. Три файли формату tiff з ілюстраціями та деталями проекту з роздільною здатністю 300 dpi:

 • Перше зображення: попередній вид будинку (зазвичай 3D модель);
 • Друге зображення: архітектурні плани (графіка, перетин, креслення, моделі та т.д.);
 • Третє зображення: ізоляція (рішення, креслення).

Ці дані будуть використані для підготовки видання за результатами студентського конкурсу «Проектування Мультикомфортного будинку Saint-Gobain – найкращі проекти 2019». 

Організація, яка присуджує премію

Премію присуджує підрозділ «Ізоляція» компанії «Saint-Gobain» за участю ISOVER у місцях проведення національного етапу даного конкурсу. Відповідальна особа по студентському конкурсу «Проектування Мультикомфортного будинку Saint-Gobain»: 
Pamela Hernández
 (pamela.hernandez@saint-gobain.com)

18, авеню д’Ельзас (avenue d'Alsace), 92400 Курбевуа (Courbevoie) / Франція
Тел.: Tel: +33 1 47 62 52 90 | Mobile +33 6 77 47 32 42
Email: 
pamela.hernandez@saint-gobain.com 

Контактна інформація

Контактні дані представництв ISOVER у різних країнах можна знайти тут: https://multicomfort.saint-gobain.com/multi-comfort-student-contest/cont....

Організатор конкурсу в Україні - ТОВ «Сен-Гобен Будівельна Продукція Україна»
03038, Київ, вул. Нововокзальна, 2, тел. (044) 498-70-55

Контактні особи

Спеціаліст з маркетингу та комунікацій Яніна Лєскова
Email: 
yanina.leskova@saint-gobain.cloud   тел. (095) 273-88-16 (організаційні питання).

Технічний спеціаліст Олександр Куц
Email:   
oleksandr.kuts@saint-gobain.cloud   тел. (050) 353-98-22 (технічні питання).

Детальна інформація про конкурс тут.

Офіційне завдання конкурсу англійською мовою тут.

© 2013-2023 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.