Продовжено подання заявок на участь у XVII конкурсі "За кришталеву Цеглу"

Зважаючи на великий інтерес та численні прохання відкласти термін подання заявок на участь у XVII конкурсі "За кришталеву Цеглу" за кращі інвестиції в будівництво по обидві сторони від східного кордону Європейського Союзу, ми повідомляємо, що термін подання об'єктів був продовжений до 30 жовтня 2017 року.
Ціль конкурсу:
Головною ціллю є стимулювання економічної, господарської і цивільної активності регіонів Східної Європи, рекламою розвитку регіональної інфраструктури будівництва і архітектури. Це допоможе поправити якість і естетичний вигляд будівництва а також поверне містам їх давню велич, щоб зберегти європейську культурну спадщину, а саме:
- застосування політики житлового будівництва по обидві сторони східного кордону Євросоюзу використанням творчого потенціалу архітекторів, конструкторів і інженерної кадри, їхніх знань сучасних будівельних матеріалів і технології будівництва.
- підняття якості просторової забудови, введення новітніх ідей просторового проектування урбаністики.
- піднесення значення архітектури, ініціативи у відновленню технології будівництва.
- піднесення стандартів житлового будівництва з допоміжними спорудами, зберігаючи історичну забудову як наслідок культурної і історичної спадщини.
- підтримка і популяризація ініціативи модернізації і пристосування пам’яток архітектури для власних потреб.
- відбір найкращих архітектурних і функціональних об’єктів, які приймали участь у конкурсі, нагородження їх авторів (інвесторів, проектантів і виконавців).
- зростання екологічної свідомості учасників інвестиційного процесу.
- впровадження та просування інноваційних технологічних рішень, пов’язаних з будівництвом енергозберігаючих об’єктів, які поновлюють джерела енергії.
- удосконалення зображень, зміцнення конкурентоспроможності і характерності регіонів по обидві сторони східного кордону Євросоюзу.
Переваги для Учасника:
- презентація проекту на сайті конкурсу
- презентація проекту в засобах масової інформації
- презентація учасника і його проекту в засобах масової інформації та конкурсному каталозі
- презентація досягнень, а також потенціалу учасника
- можливість встановити нові ділові відносини
- підтвердження своєї присутності на ринку
Конкурс у кожному випуску фокусує розвиток співпраці країн і регіонів по обидві сторони східного кордону Євросоюзу. Міжнародна і міжрегіональна формула відображає характер та ідеї Європейського співтовариства, спрямована охопити регіони від Скандинавії до Балкан. Партнерами конкурсу є члени уряду, керівники будівельних адміністрацій, охорони навколишнього середовища, технічних вузів, галузевих організацій і асоціацій. Це партнерство ґрунтується на взаємному обміні знаннями та досвідом і не тільки у сфері архітектури, будівництва, міського планування, але і захисту навколишнього середовища і культурної спадщини.
За час існування конкурсу, протягом 16 років, між собою змагалися понад 800 будівельних проектів, реалізованих в прикордонних районах Польщі, України, Білорусії, Литви, Словаччини. Об'єкти були побудовані і модернізовані з диференційованими фінансовими витратами. Кожен рік всі об'єкти, учасники конкурсу, друкуються в ілюстрованих каталогах за категоріями - від невеликих локальних центрів культури і спорту, до великих житлово-побутових комплексів, готелів, курортів, споруд релігійного культу, навчальних і наукових закладів, парків, торговельних центрів.
Міжнародне Журі щороку стає перед важким завданням: оцінити перлини архітектури східного прикордоння ЄС не тільки з точки зору практичності та оригінальності архітектурних рішень, якості виконання, але також і їх позитивного впливу на навколишнє середовище, а також в аспекті соціальних, культурних і національних цінностей.
Організаторам конкурсу залежить на рекламуванні кращих інвестицій, просування передового досвіду у будівельній галузі, враховуючи також охорону навколишнього середовища. Слід зазначити, що у відповідності з ідеєю конкурсу нагороджуються всі основні партнери процесу будівництва - інвестор, дизайнер і підрядник.
Конкурс став найбільшим оглядом досягнень в архітектурі і будівельних конструкціях, реконструкції та реставрації об'єктів у Східній Європі, а статуетка Кришталева Цегла сприймається в інвестиційному середовищі як вираження визнання та особливої форми рекомендації.
Участь у конкурсі є прекрасним поданням своїх досягнень, позитивних зображень, а, отже, підвищення довіри і зміцнення своїх позицій на ринку. Розміщення в каталозі, який друкується після кожного конкурсу, рекламних матеріалів дозволить багатьом компаніям залучити потенційних клієнтів і прискорити їх розвиток.
Вручення нагород і почесних відзнак у нинішньому конкурсі буде проходити під час урочистого засідання, яке відбудеться в грудні 2017 року в Любліні.
Одночасно повідомляємо, що конкурс буде озвучений у місцевих, вітчизняних і зарубіжних ЗМІ.
На підсумковому святкуванні XVI Конкурсу, який був проведений 9 грудня 2016 р. у Люблінській філармонії в Любліні, були присутні понад 500 осіб, у тому числі послів, консулів, маршалів, президентів, губернаторів, мерів, і багатьох інших представників уряду з Польщі, України та Білорусії. Не менш гідною і численною була представлена будівельно - інвесторна галузь, включаючи шефів відомих дизайнерських студій, проектних організацій, директорів крупних будівельних компаній і корпорацій.
З регламентом конкуксу можна ознайомитися тут.
ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У КОНКУРСІ 2017 року!